Usługi ślusarskie Nowy Targ – Zakopane 24H

Usługi ślusarskie Nowy Targ – Zakopane 24H
 
Usługi ślusarskie Nowy Targ – Zakopane 24HSerdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Pogotowie zamkowe to firma, która świadcząc swoje usługi zwraca przede wszystkim uwagę na potrzeby klienta. Cechuje nas indywidualne podejście do klienta, duża wiedza i doświadczenie w branży naszych pracowników, a także nowoczesne zaplecze techniczne, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc Państwu zawsze, w sposób szybki, sprawny, zachowując najwyższe standardy obsługi.
 
Jedną z najczęściej wybieranych usług przez naszych klientów jest montaż i wymiana zamków. Z usługi tej korzystają nie tylko właściciele świeżo zbudowanych domów, ale również osoby, które zakupiły mieszkania z rynku pierwotnego. Montaż i wymiana zamków polega na wykręceniu z drzwi poprzedniego mechanizmu, przygotowania drzwi do instalacji nowego zestawu, a następnie precyzyjna i solidna instalacja nowego mechanizmu tak, aby służył bezpieczeństwu mieszkańców domu przez wiele lat. W przypadku, kiedy klient nie zakupił zamka, nasz ślusarz służy dobrą radą i zaprezentuje kilka rozwiązań, spośród których klient wybrać może to, które najbardziej przypadło mu do gustu.
 
Montaż i wymiana zamków wiąże się z inną usługą, którą świadczy nasze pogotowie ślusarskie – z naprawą zamków. Naprawa zamków ma na celu zlikwidować problem, który związany jest z niesprawnym zamkiem. Czasami może okazać się, że naprawa zamka będzie nierentowna. Zazwyczaj dzieje się to w momencie, gdy mechanizm jest zbyt wysłużony bądź kiepskiej jakości. Wtedy ślusarz zazwyczaj proponuje wymianę mechanizmu na nowy.
 
Pomagamy w potrzebie nawet w najbardziej nietypowych i nagłych sytuacjach. Usługa awaryjne otwieranie aut pomaga wybrnąć z opresji kierowcom, którzy zgubili kluczyki samochodu lub zatrzasnęli je we wnętrzu samochodu bądź bagażniku. Taka sytuacja może przydarzyć się dosłownie każdemu, a warto być świadomym, że nieostrożne, amatorskie próby otworzenia samochodu samodzielnie mogą skończyć się poważnym uszkodzeniem mechanizmu, porysowaniem karoserii lub uszkodzeniem systemu alarmowego. Warto więc skorzystać z pomocy pogotowia zamkowego, które w kilka chwil upora się z problemem.
 
Awaryjne otwieranie mieszkań to kolejna usługa, jaką świadczymy. Jesteśmy dostępni w momencie, gdy nie mogą Państwo dostać się do swojego mieszkania. Niesprawny zamek, zacięty mechanizm czy zgubienie kluczy całkowicie uniemożliwiają wejście do mieszkania wywołując stres i zdenerwowanie. Nasze pogotowie ślusarskie kompleksowo zajmie się tą sytuacją oferując usługę awaryjnego otwierania mieszkań. Działamy w oparciu o licencję policyjną, a więc dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów. W przypadku, gdy zamek okaże się uszkodzony, nasi ślusarze proponują rozwiązanie: montaż i wymianę zamka na nowy mechanizm bądź naprawę zamka w przypadku, gdy zamek będzie funkcjonował sprawnie po zniwelowaniu problemu.
 
Wykonując nasze usługi dbamy o potrzeby naszych klientów. Nasze pogotowie ślusarskie działa całodobowo, przez cały tydzień. Usługi ślusarskie świadczymy również w święta. Chcemy bowiem pomagać i rozwiązywać problemy naszych klientów w jak najszybszym czasie, bez żadnej zwłoki. Zaraz po otrzymaniu zgłoszenia pracownik wyrusza w miejsce zdarzenia, aby w najkrótszym czasie rozwiązań zaistniały problem związany z zamkami.
 
Jesteśmy ponadto oficjalnym przedstawicielem szwajcarskiej firmy KESO, która oferuje produkty bardzo wysokiej jakości. Zamki, kłódki i klucze KESO łączą zdobycze technologiczne i wykorzystują je w branży ślusarskiej po to, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa użytkowników. Klucze KESO znajdują zastosowanie wśród grona naszych klientów związanych z hotelarstwem, ale coraz częściej zyskują aprobatę osób prywatnych, którym zależy na wysokim bezpieczeństwie.
 
Nasze pogotowie zamkowe od lat świadczy usługi ślusarskie. Zaufały nam setki zadowolonych klientów, którzy w sytuacji, gdy potrzebują pomocy ślusarza, chętnie do nas wracają.
 
Usługi Ślusarskie świadczymy na terenie Zakopanego i Nowego Targu. Nie czekaj w problemie, weź telefon i zadzwoń! 662-869-662.