Ślusarz Poznań, Awaryjne otwieranie mieszkań, awaryjne otwieranie samochodów Poznań

Ślusarz Poznań 24H
 
Ślusarz PoznańUsługi ślusarskie Poznań to zespół wykwalifikowanych osób służących pomocą w sytuacji zatrzaśniętych kluczy w aucie, zagubionych kluczy do mieszkania, zepsutych zamków do drzwi oraz wymianą i montażem nowych zamków, gdy stare są już wysłużone i nie zawsze dają się otworzyć. Awaryjne otwieranie samochodów i drzwi do mieszkań to nasza specjalność.
 
Od ponad 20 lat na rynku świadczymy dla Państwa usługi awaryjnego otwierania różnego rodzaju zamków. Jako nieliczni, dzięki wykwalifikowanej kadrze, jesteśmy wstanie podjąć się każdego zlecenia. Otworzymy drzwi antywłamaniowe, w których najczęściej ulega zatarciu lub uszkodzeniu zamek wielowypustowy poprzez złą regulację drzwi. W takim przypadku nie wystarczą same narzędzia, lecz przede wszystkim umiejętności i wiedza, którą posiadają nasi specjaliści. Nie stanowią dla nas problemu zamki Gerda, z którymi nie każdy fachowiec z branży potrafi sobie poradzić.
Przystępujemy również do nietypowych zleceń tj.: awaryjne otwieranie sejfów, skrytek na pieniądze czy skrzynek pocztowych.
 
Nie ważne jest również jakim samochodem jeździsz - czy jest to Audi, BMW, Citroen, Mercedes, Opel, Porsche, Ferrari czy inna marka - jeżeli nie możesz dostać się do auta, bo zatrzasnąłeś kluczyki w stacyjce lub bagażniku to zadzwoń do nas. Otwieramy samochody bez jakiegokolwiek uszkodzeń zamka. Nasi pracownicy, dzięki zapewnieniu im szeregu szkoleń z zakresu najnowszych technik otwierania aut, są w stanie pomóc Państwu w profesjonalny sposób.

Zapraszamy do naszego stacjonarnego sklepu na ul. Murawa 37C/L5 w Poznaniu, gdzie bez większego problemu wykonamy usługę dorabiania kluczy do drzwi mieszkania lub samochodu. Ponadto pomożemy Państwu dobrać odpowiedni zamek do drzwi. W naszym sklepie posiadamy zamki różnych renomowanych firm - Gerda, Salto, Ikon, Keso, Keso ENTR, EffEff, mottura, Dierre i inne. 

Masz problem z zamkiem? – Zadzwoń (61) 824-69-56 lub 662 869 662

Obsługujemy takie dzielnice Poznania:

Piątkowo
Rataje
Grunwald
Jeżyce
Wilda
Winogrady
Stare Miasto
Nowe Miasto