ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
Gdańsk     •     Gdynia     •     Sopot          Katowice     •     Kraków          Poznań          Warszawa          Wrocław          Łódź     •     inne

Bulglar Avoider – zabezpieczenie okien i drzwi z alarmem

Włamania do obiektów to powszechny problem. Jak się przed nimi bronić? Czy dobrze dobrane zamki wystarczą? Jak zabezpieczyć okna, przez które dokonuje się około 80% włamań?

Przedstawiamy nowe na rynku rozwiązanie pozwalające skutecznie chronić i ostrzegać przed włamaniem dokonanym zarówno przez drzwi, jak i okna.  

Zabezpiecz okna i drzwi przed włamaniem

Burglar Avoider to innowacyjny produkt stosowany do zabezpieczenia drzwi i okien. Jego zasadniczą zaletą jest utrudnianie otwarcia okna przy próbach realizowanych zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz. Posiada wbudowaną blokadę antywyważeniową, która komplikuje otwarcie okien drzwi i daje tym samym czas domownikom na podjęcie działań w celu uniemożliwienia włamania.

Bulglar Avoider - zabezpieczenie okien i drzwi z alarmem

Prezentowane zabezpieczenie jest niezwykle efektywne – uruchamia się nawet przy niewielkim nacisku na okno czy drzwi jednocześnie emitując bardzo głośny (110 dB) dźwięk ostrzegający przed włamaniem. Sam sygnał może być elementem odstraszającym złodziei, ponieważ jest słyszalny nie tylko wewnątrz pomieszczeń narażonych na włamanie, ale także na zewnątrz obiektu i z powodzeniem może informować sąsiadów.

Urządzenie jest niezwykle odporne na włamania. Swoją wytrzymałość wobec ingerencji zawdzięcza solidnej konstrukcji obejmującej metalowy korpus, który jest odporny na działanie sił fizycznych.

Zabezpieczenie może być także stosowane jako produkt wykorzystywany w celu uniemożliwienia otwierania okien przez małe dzieci. Solidna konstrukcja, funkcja chroniąca przed wyważeniem oraz głośny dźwięk nie tylko przestraszą malucha i znacznie opóźnią otwarcie okna, jak i zawczasu zawiadomią opiekunów o zaistniałym fakcie. 

Do jakich pomieszczeń pasuje Burglar Avoider

Urządzenie może być montowane zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i obiektach o charakterze publicznym, także szkołach, biurach i firmach, gdzie ważne jest zabezpieczenie okien i drzwi przed nieuprawnionym otwieraniem lub włamaniem.

Produkt doskonale komponuje się z dominującą większością stolarki drzwiowej i okiennej. W ofercie znajduje się 5 wersji kolorystycznych, które dostosują się do większości elementów wyposażenia wnętrz. Wśród nich znajdują się kolory: inox, biały, brązowy, ciemny brąz oraz mosiężny/złoty.

Estetyczne wykonanie powoduje, że Burglar Avoider doskonale komponuje się ze stolarką i stanowi jej komplementarne uzupełnienie. Nie rzuca się w oczy, jest dyskretny dzięki czemu jeszcze bardziej sprzyja zabezpieczeniu przed włamaniem.  

Zamontuj Burglar Avoider

Montaż zabezpieczenia jest niezwykle prosty i nie wymaga wykorzystania specjalistycznych narzędzi. Instalacja zajmuje jedynie kilka minut. Co ważne, Burglar Avoider można zamontować do każdego typu okien i drzwi z wyjątkiem modeli przesuwnych. Wystarczą dwie śruby montażowe, które wwiercane są w ramę lub skrzydło okna/drzwi.

Produkt może być instalowany zarówno do drzwi i okien otwieranych do wewnątrz i na zewnątrz.  Może być montowany zarówno do stolarki drewnianej, jak i plastikowej, stalowej czy aluminiowej.

To innowacyjne urządzenie dostępne jest w dwóch rodzajach opakowań. Zawiera:

•             podkładki ułatwiające dopasowanie go do stolarki w takcie montażu – 3 szt.;

•             wkręty samowiertne do przymocowania do ramy/skrzydła – 2 szt.;

•             zaślepki na otwory pod wkręty – 2 szt.;

•             baterie alkaliczne A76 – 3 szt.;

•             instrukcję montażu.

Pobierz szczegółowe informacje dotyczące zabezpieczenia Burglar Avoider – POBIERZ »

Jeżeli mieszkasz w miejscu narażonym na włamanie lub chcesz zabezpieczyć dzieci przed wypadnięciem z okna zainwestuj Burglar Avoider. Niewielkim kosztem ochronisz się przed różnego typu nieszczęściami.

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu – tel. 662-869-662.