ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
Gdańsk     •     Gdynia     •     Sopot          Katowice     •     Kraków          Poznań          Warszawa          Wrocław          Łódź     •     inne

Montaż i wymiana zamków Mikołów

Pogotowie zamkowe Mikołów
Awaryjne otwieranie samochodu Mikołów
Awaryjne otwieranie mieszkań Mikołów
Montaż i wymiana zamków Mikołów
Naprawa zamków Mikołów
Ślusarz Mikołów

Montaz i wymiana zamkow MikolowMontaż i wymiana zamków Mikołów
 
Prezentujemy Państwu usługę montażu i wymiany zamków. Nasze pogotowie ślusarskie w Mikołowie oferuje kompleksową usługę wymiany zamków. Jeżeli:
 
• Właśnie zakupiłeś mieszkanie lub zbudowałeś dom;
• Jesteś właścicielem mieszkania, skończyłeś najem mieszkania i planujesz rozpocząć nowy okres wynajmu dla innej osoby;
• Zgubiłeś klucz bądź masz podejrzenie, że klucze od mieszkania lub samochodu zostały skradzione;
• Twój zamek służył Ci już wiele lat i od pewnego czasu zauważasz problemy w otwieraniu go;
• Zamek Twojego mieszkania co jakiś czas zacina się i uniemożliwia prawidłowe otwieranie lub zamykanie
 
… to znak, że potrzebujesz pomocy ślusarza!
 
Nasi ślusarze przychodzą z pomocą w momencie, gdy chcą Państwo zainstalować nowy zamek. Pomimo obietnic producentów, nie każdy jest w stanie prawidłowo zainstalować zamek w drzwiach swojego mieszkania. To właśnie odpowiednie mocowanie zamka zapewni nam bezpieczeństwo, nie zaś zakup najdroższego zamka pancernego. Warto o tym pamiętać w momencie, gdy chcemy zainstalować nowy zamek – być może wizyta ślusarza rozwiąże nasz problem?
 
Jeżeli nie zakupili Państwo zamka i wahają się, który z modeli będzie najlepszy, zapraszamy do kontaktu. Doradzimy Państwu odpowiedni model, z którego z pewnością będą Państwo zadowoleni. Prowadzimy sprzedaż produktów takich firm jak Gerda, Dom, Motturo czy Keso (jesteśmy jedynym oficjalnym przedstawicielem w Polsce).
 
Pracujemy wyłącznie na oryginalnych produktach! Polecamy także jedynie certyfikowane przez uznanych producentów wyrobów ślusarskich. Oryginalne produkty posiadają gwarancję i zapewnienie, że wykonane są one z wysokiej jakości materiałów. Nie wiadomo przecież, z jakich materiałów zostanie wykonany podrobiony zamek – jedno jest jednak pewne: materiał jest znacznie słabszy niż materiał oryginalnego zamka.
 
Nasze pogotowie ślusarskie czynne jest całą dobę. Usługę montażu i wymiany zamków możemy przeprowadzić od ręki, możemy także wspólnie wyznaczyć dogodną dla Państwa godzinę, o której nasz ślusarz przybędzie pod wskazany adres i wykona usługę szybko, sprawnie i profesjonalnie.

Zapraszamy do kontaktu – 662-869-662

Inne usługi świadczone na terenie Mikołowa to:
Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Naprawa zamków
ślusarstwo