Montaż i wymiana zamków Pszczyna

Montaż i wymiana zamków Pszczyna

Montaż i wymiana zamków PszczynaOprócz usług związanych z otwieraniem zamków, nasze pogotowie zamkowe w Pszczynie zajmuje się także montażem i wymianą zamków. Instalacja zamka odbywa się w sposób całkowicie profesjonalny, mocowanie jest niezwykle mocne i zrobione tak, że zamek będzie służył przez lata, chroniąc Państwa i najbliższych przed niechcianymi gośćmi. Usługę dedykujemy każdemu, kto myśli przyszłościowo o bezpieczeństwie swoich czterech kątów.

Nasze pogotowie ślusarskie w Pszczynie charakteryzuje się profesjonalizmem każdego zlecenia, którego się podejmuje. Jesteśmy grupą doświadczonych ślusarzy, dla których montaż zamków to prosta sprawa. Chętnie pomożemy Państwu wybrać odpowiednie drzwi wejściowe, dobrać do nich zamki czy zaprojektować system alarmowy Państwa posiadłości. Zajmujemy się również montażem kamer przemysłowych, alarmów czy innych systemów zabezpieczających.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo. Sam kosztowny zamek nie sprawi, że będziemy bezpieczni. Należy przecież dobrze go dobrać, dbać o niego i raz na jakiś czas prawidłowo konserwować, aby przedłużyć jego żywotność. Usługa montażu może towarzyszyć awaryjnemu otwieraniu drzwi mieszkań czy naprawie zamków – może okazać się, że nasz zamek powinien przejść na emeryturę, a my powinniśmy jak najszybciej poszukać nowego modelu, który będzie prawidłowo spełniał funkcję strażnika spokoju.

Kompleksowe obsługa ślusarska na Śląsku

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Katowice ul. Morcinka 11
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy
6:00 – 24:00:
662-869-662

Jeżeli nie wiesz, jaki zamek spełni Państwa oczekiwania, oddaj się w ręce ekspertów. Pomożemy wybrać Państwa odpowiedni model. Inne modele będą bowiem odpowiednie dla drzwi drewnianych, inne zaś sprawdzać będą się jako element drzwi aluminiowych. Warto pamiętać także o rodzajach zamków: mamy do czynienia z zamkami wielopunktowymi, wpuszczanymi czy wierzchnimi. Każdy zamek może posiadać inny model cylindra, co również jest znaczące podczas wyboru właściwego modelu. Współpracujemy z takimi producentami jak KESO, Gerda, Motturo, Evva i z pewnością dobierzemy zamek, który będzie służyć Państwu przez wiele lat. Dobierzemy zamek do Państwa drzwi, zwracając uwagę na każdy szczegół.

Montaż zamków przeprowadzamy całodobowo. Dojeżdżamy na terenie Pszczyny gratis, już kilka minut po zgłoszonej awarii. Wizytę ślusarza można umówić również z wyprzedzeniem, w dogodnym dla Państwa terminie. Polecamy usługę otwierania zamków zwłaszcza osobom, które właśnie stały się właścicielami nowego mieszkania czy domu – zadbanie o bezpieczeństwo od podstaw ma znaczący wpływ na Państwa przyszłość!

Zapraszamy do kontaktu z nami. Mogą Państwo przez całą dobę dzwonić na naszą infolinię – 662-869-662

Inne usługi świadczone na terenie Pszczyny to:
Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Naprawa zamków
ślusarstwo

Pogotowie zamkowe Pszczyna
Awaryjne otwieranie samochodu Pszczyna
Awaryjne otwieranie mieszkań Pszczyna
Montaż i wymiana zamków Pszczyna
Naprawa zamków Pszczyna
Ślusarz Pszczyna