Montaż i wymiana zamków antywłamaniowych w drzwiach

Montaż i wymiana zamków w drzwiach mieszkań i biur

Przyjedziemy, otworzymy drzwi, a także, w razie potrzeby, wymienimy zamek na nowy. Cena za wymianę zamka w drzwiach ustalana jest indywidualnie z klientem. Szybka pomoc w taki sytuacjach to nasza specjalność.
Wymiana zamków antywłamaniowych w drzwiach to pierwsza myśl, która przychodzi nam do głowy w przypadkach takich jak: zgubienie klucza, zacięcie się zamka czy brak możliwości włożenia klucza do końca w zamek. W takiej sytuacji nie ma nic prostszego niż zdzwonić pod:

Telefon: 06:00 -24:00: 662-869-662

Posiadamy szeroki asortyment zamków i wkładek.

Nasi serwisanci posiadają na samochodzie zestaw różnego rodzaju zamków do drzwi, co pozwala na szybkie dopasowanie najbardziej odpowiedniego zamka, który zapewni Państwu bezpieczeństwo chroniąc przed włamaniami oraz spokój zagwarantowany dzięki możliwości łatwego i bezproblemowego otwierania drzwi.

Mamy zamki nawierzchniowe i wpuszczane takich marek jak:

GERDA, KESO, SECUREMME, DIERRE, MOTTURA IKON, LOB, CR,  ASSAABLOY, AXA, CIEPIERRE, DELTA, DOM,  EFFEFF, EVVA, FUHR, GU, GTV, IKON, KFV, METALPLAST, SIMONSVOSS, WINKHAUS i wiele innych

Posiadamy wkładki do drzwi Euro-Profil europejskich firm takich jak:

KESO, BAB, EVVA, ASSA ABLOY, DIERRE, IKON, GERDA, DIERRE

W naszej ofercie mamy również systemy elektronicznej kontroli dostępu oraz systemy alarmowe znanych marek m.in.:

SMART-LOCK, LOCKDATA, IKON, SATEL, SALTO, EFF-EFF, JABLOTRON,  SIMONSVOSS itd.

Zamek nawierzchniowy Wkładka do zamka KESO Wkładka do zamka z gałką

Montaż zamków różnych marek

Zapewniamy fachowy montaż i wymianę zamków Mottura. Nasi technicy systematycznie biorą udział w szkoleniach organizowanych przez producentów zamków, dzięki czemu podnoszą swoje kwalifikacje w dziedzinie montażu i wymiany zamków, a tym samym zapewniają profesjonalną obsługę klienta.

Prawie każdy producent zamków używa własnych zabezpieczeń wewnątrz zamka, które stanowią znaczący element ochrony przed włamaniem. Dlatego fachowy montaż drzwi lub zamka jest bardzo istotny dla zachowania bezpieczeństwa. Profesjonalny montaż zamków Dierre  jest również ważny dla zachowania właściwego działania drzwi i gwarancji producenta.
Wymiana zamka Gerda jest przeprowadzana przez naszych fachowców według norm firmy Gerda, przez co drzwi nie tracą gwarancji producenta. Również montaż zamków nawierzchniowych “dodatkowych” jest przeprowadzany zgodnie z zaleceniami producentów drzwi tak, aby zachować ich gwarancję. Właściwy montaż i wymiana zamka Gerda w drzwiach antywłamaniowych zapewnia ich długoletnie i bezawaryjne działanie. Oferowana przez nas cena za montaż lub wymianę zamka w drzwiach jest bardzo konkurencyjna. Skontaktuj się z naszym Pogotowiem zamkowym i sprawdź ile wyszedłby Cię całkowity koszt.

Nasza usługa montażu zamka w drzwiach lub jego wymiana jest objęta pełną gwarancją. Od ponad 30 lat cieszymy się najlepszą renomą na rynku, a nasza długa lista zadowolonych klientów jest tego najlepszym dowodem.

Montaż i wymiana zamków to jedna z głównych naszych usług ślusarskich. Oprócz niej wykonujemy również: 

–             naprawa zamków,
–             awaryjne otwieranie mieszkań, drzwi
–             awaryjne otwieranie samochodów,
–             ślusarstwo.

Jesteśmy obecni w większości miast w Polsce, przez co możemy zapewnić szybką i fachową obsługę klienta indywidualnego, jak również większych korporacji posiadających swoje oddziały w kraju. Poprzez rozmieszczenie naszych fachowców w różnych miastach zapewniamy zminimalizowane koszty dojazdu, skracamy czas przybycia na miejsce do minimum, jak również zapewniamy gotowość naszych techników do pracy w każdy dzień tygodnia, z weekendami i świętami włącznie. Nasze Pogotowie Zamkowe jest w pełni profesjonalne, dostępne 7 dni w tygodniu w godzinach 6:00-24:00, także w święta i w okresie urlopowym.

Na nas możesz polegać – zawsze jesteśmy do Twoich usług!
Nasze oddziały w Polsce:

Montaż i wymiana zamków Gdańsk
Montaż i wymiana zamków Gdynia
Montaż i wymiana zamków Katowice
Montaż i wymiana zamków Łódź
Montaż i wymiana zamków Gliwice
Montaż i wymiana zamków Zabrze
Montaż i wymiana zamków Poznań
Montaż i wymiana zamków Warszawa
Montaż i wymiana zamków Wrocław
Montaż i wymiana zamków Kraków
Montaż i wymiana zamków Śląsk

Telefon serwisowy: 662-869-662

Baner - godla miast

Pogotowie zamkowe
Awaryjne otwieranie aut
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków

Ślusarz 24/7