Nowości

Wkładka KESO RIM 6000 S – Do drzwi Gerda S – teraz z kolorowymi kluczami

Szwajcarska wkładka KESO do drzwi Gerda S teraz w komplecie z kolorowymi kluczami jest dostępna w naszych sklepach stacjonarnych, w naszym sklepie internetowym jak również bezpośrednio u naszych mobilnych techników.

Więcej na ten temat kolorowych kluczy i wymiany wkładki Gerda RIM 6000s TUTAJ »

 

 

Stacjonarny sklep z zamkami antywłamaniowymi w Gdańsku

Pogotowie Zamkowe GdanskJuż niedługo otwieramy kolejny sklep z zamkami do drzwi  – tym razem Pomorzu. 

W Gdańsku – Brzeźno będzie można zakupić nie tylko zamki lub okucia antywłamaniowe ale również dorobić klucz mieszkaniowy na miejscu.

Więcej na temat naszego sklepu z zamkami w Gdańsku tutaj https://www.abc-zabezpieczen.pl/sklep-z-zamkami-gdansk/

 

 


Zamek KESO RIM 6000S Omega2 – Szwajcarski zamiennik wkładki RIM 6000 S

Szwajcarski zamiennik Gerda RIM 6000 SWkładka bębenkowa Gerda RIM 6000S, którą stosuje się w drzwiach Gerta Star S, doczekała się zamiennika 1:1 w postaci szwajcarskiej wkładki bębenkowej KESO RIM 6000s z czteroma, chronionymi patentem, kluczami które można zamówić tylko i wyłącznie na podstawie karty upoważniającej.
Szwajcarski zamiennik RIM 6000 S pasuje idealnie bez jakichkolwiek przeróbek, przez co wymiana zamka w drzwiach antywłamaniowych Gerda jest bezproblemowa a cena wymiany oryginalnej wkładki Gerda, mimo dodatkowych i nowoczesnych zabezpieczeń, pozostała bez zmian!
 
Więcej na temat zamiennika wkładki GERDA RIM 6000 S, jak również odpowiedzi na pytania »
 
– Gdzie kupić wkładkę / zamek Gerda RIM 6000 S „Swiss Made”
– Ile kosztuje zamek Gerda RIM 6000S w szwajcarskim wykonaniu
– Jak trudny jest montaż zamka Gerda RIM 6000 S
– Czym smarować zamek / wkładkę Gerda?
– Czy zamki Gerda pasują do drzwi Dierre?
– Czy zamek Gerda RIM 6000 SX to to samo co RIM 6000 S ?
– Jak naprawić zamek Gerda RIM 6000 S i czy warto?
 
Znajdziesz tutaj »

 


KESO Change Code

KESO Change Code KESO Change Code 1

W naszej ofercie pojawiła się antywłamaniowa wkładka do drzwi z przestawnym kodem szwajcarskiej firmy KESO. Wkładka posiada trzy różne kody. Klient otrzymuje klucze A, B i C.  Kod wkładki można przestawiać w dowolnym momencie za pomocą klucza. Jeśli przestawimy wkładkę z kodu A na B, wówczas będą otwierały tylko i wyłącznie klucze z kodem B. Gdy zachodzi ponowna potrzeba zmiana kodu na kod C (np. po zgubieniu klucza), przestają funkcjonować klucze B. W każdej chwili (np. po znalezieniu klucza) można ponownie wrócić do dowolnego kodu.

Wkładka KESO ChangeCode znajdują zastosowanie nie w antywłamaniowych drzwiach w mieszkaniu, ale także w biurach i sklepach. Proces przestawienia kodu wkładki jest bardzo prosty – zobacz sam:

 

Wielkopolskie Centrum Zabezpieczeń oraz Dolnośląskie Centrum Zabezpieczeń

Otwarte zostały dwa nowe oddziały firmy Freiberger znajdujące się w Poznaniu i Wrocławiu. Oba oferują mechaniczne oraz elektromechaniczne systemy zabezpieczeń takie jak: wkładki, zamki, zasuwy, kłódki, systemy Master Key, zamki szyfrowe, zamki na kartę, alarmy, kontrolę dostępu.

Adresy sklepów:

Wrocław
ul. Traugutta 144

ślusarz Wrocław

Wkładka elektroniczna systemu SALTOWkładka elektroniczna systemu SALTO

Rodzina SALTO powiększona jest o kolejny element systemu kontroli dostępu. Wkładka elektroniczna, łatwa w montażu, bez okablowania znajduje zastosowanie przy posiadanych już okuciach każdego rodzaju. Wkładka jest idealnym rozwiązaniem w przypadku gdy nie chcemy zmieniać swoich okuć, które już posiadamy na okucia SALTO z kontrolą dostępu. Wystarczy że wymienimy eurowkładkę na e-wkładkę i bez wymiany okuć mamy kontrolę dostępu. Wkładka jako element platformy salto jest również widoczna w wirtualnej sieci SVN. Wkładki elektroniczne występują w technologiach: iButton, Legic, Mifare.

ELEKTROMOTORYCZNIE STEROWANY ZAMEK BEZ OKABLOWANIA DRZWI MEDIATOR – ELEKTROMOTORYCZNIE STEROWANY ZAMEK BEZ OKABLOWANIA DRZWI

Odwieczny problem, z którym spotkało się wiele firm instalatorskich montujących kontrole dostępu w budynkach użyteczności publicznej, biurach, obiektach uniwersyteckich oraz obiektach przemysłowych to okablowanie zamka elektromotorycznego. Do chwili obecnej wszystkie dostępne na rynku rozwiązania zamków sterowanych wymagały często kłopotliwego, jak i kosztownego prowadzenia w skrzydle drzwiowym okablowania.

Nie zawsze konstrukcja drzwi zezwala nam na przeciągnięcie kabli. Effeff – firma, która od wielu lat dostarcza szeroki wachlarz produktów – wprowadziła nowość, połączenie idei z innowacyjną techniką drzwiową – MEDIATOR – zamek sterowany elektromotorycznie bez okablowania. >> więcej

Śląskie Centrum Zabezpieczeń Śląskie Centrum Zabezpieczeń

Śląskie Centrum Zabezpieczeń powstało w Katowicach ul. Morcinka 11 – 13 (obok Spodka). Jest to największy i najlepiej wyposażony sklep branży zabezpieczeń oferujący mechaniczne systemy zabezpieczeń (wkładki, zamki, zasuwy, kłódki, systemy Master-key) i elektromechaniczne systemy zabezpieczeń (wkładki elektroniczne, zamki szyfrowe, zamki na kartę, alarmy, kontrola dostępu).

Serdecznie zapraszamy do Śląskiego Centrum Zabezpieczeń w godzinach 9 do 17 od poniedziałku do piątku i w soboty 10-14.
tel. (32) 206 66 00.
Telefoniczny serwis zamkowy 24 h

Otwieranie sejfów elektronicznych Nowy sposób otwarcia sejfów elektronicznych w KILKA SEKUND?!)

Zapraszamy na Pierwszą Międzynarodową Wystawę Zabezpieczeń i Metod Otwierania Drzwi, Sejfów oraz Samochodów “ZIEH-FIX WARSZAWA 2007”. Tematem wystawy będą: “Nowoczesne Techniki Awaryjnych Otwarć”. Honorowy Patronat nad wystawą pełni światowej sławy Firma Wendt GmbH z Niemiec – specjalizująca się w sprzedaży najnowszej technologii narzędzi i urządzeń awaryjnych otwarć. więcej>>>>

 

Okucie z dwustronną kontrolą dostępu Okucie z dwustronną kontrolą dostępu

SALTO wprowadziło na rynek nowe okucie z dwustronną kontrolą dostępu. Okucie występuje z czytnikami kart zbliżeniowych, chipowych i pastylek IButton.

 

 

KLUCZ "COMBI" KLUCZ “COMBI”

Firma EVVA wprowadza na rynek innowację dla podniesienia bezpieczeństwa i komfortu osób korzystających z ich rozwiązań. Klucz mechaniczny EVVA 3KS z wbudowaną identyfikacją bezdotykową umożliwia jednym kluczem otwieranie zarówno wkładki mechanicznej jak i elektronicznego okucia SALTO na karty zbliżeniowe Mifare lub Legic poprzez zbliżenie główki klucza do czytnika. Dodatkowo na kluczu jest miejsce na logo lub zdjęcie.

Zabezpieczenia Salto

Nie daj szansy złodziejowi!

Nie daj szansy złodziejowi! Sezon urlopowy to czas, w którym zdarza się najwięcej kradzieży, nasze mieszkania zostają bez opieki. Jak w czasie wakacji zabezpieczyć przed złodziejami mieszkanie? Jednym z najprostszych sposobów jest montaż dobrego zamka w drzwiach.
Nasi specjaliści służą fachową poradą w doborze odpowiednich zamków, chętnie odpowiedzą na zadane pytania: warszawa@freiberger.biz
>> więcej

Nowi pracownicy Nowi pracownicy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszerzyliśmy nasz zespół o młodych, ambitnych, chętnych do podejmowania nowych wyzwań pracowników, którzy pragną swoją wiedzą, zdobytym doświadczeniem i umiejętnościami jak najlepiej sprostać oczekiwaniom i potrzebom naszych Współpracowników i Klientów. Serdecznie zapraszamy do współpracy.
>> więcej

Elektrozaczepy z regulowanym zaczepem FaFix “Elektrozaczepy z regulowanym zaczepem FaFix

Firma effeff w bogatej gamie produktów posiada elektrozaczepy z funkcją FaFix. Dzięki specjalnej konstrukcji zaczepu istnieje możliwołć regulacji jego położenia względem korpusu w zakresie 3mm. Umożliwia to wygodne i szybkie justowanie przy montażu.

 

 

 

 

 

 

Wymienne zaczepy FAFIX
Wymienne zaczepy FAFIX
Wielu montażystów spotkało się z sytuacjami, kiedy standardowy zaczep, FaFix nie wystarczał. Podczas montażu, musieli korzystać ze swoich umiejętnołci i pomysłowołci, które wiązały się z dużym wysiłkiem oraz dodatkowym nakładem finansowym, pracy i czasu – niejednokrotnie kończącym się nieestetycznym wykończeniem. Firma effeff wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta wprowadziła innowacje ułatwiające pracę montażystom.

więcej>>

Nowe możliwości połączeń systemów kontroli dostępu: CLIQ + SALTO ZBLIŻENIOWE

Kluczem Cliq otworzymy wkładkę elektromechaniczną a także elektroniczny zamek SALTO z czytnikiem kart zbliżeniowych Mifare, Legic oraz każdą kontrolę dostępu opartą na kartach zbliżeniowych Mifare lub Legic. Urządzenie zbliżeniowe umieszczone jest w kluczu w pokrywie baterii pod gumową uszczelką, dzięki czemu chronione jest przed ewentualnymi uszkodzeniami. Dzięki takiej unikalnej kombinacji możemy połączyć system elektromechanicznych wkładek CLIQ z systemem kontroli dostępu SALTO a także każdą inną kontrolą dostępu opartą na technologii Legic lub Mifare.

 

zamek do drzwi szklanych w bezprzewodowej technice kontroli dostępuŚWIATOWA PREMIERA W KONTROLI DOSTĘPU

Pierwszy zamek do drzwi szklanych w bezprzewodowej technice kontroli dostępu.

Pierwszy zamek do drzwi szklanych w bezprzewodowej technice kontroli dostępu.

– brak okablowania
– brak potrzeby sterownia elektrorygli i innych urządzeń elektronicznych
– łatwy i szybki montaż
– blachy zaczepowe z funkcją “anticard”
– własny zamek wpuszczany
– występuje we wszystkich technologiach SALTO (czytniki kart zbliżeniowych Mifare, Legic, kart chipowych i pastylek I-button)
– wykończenie – stal nierdzewna
– zastępuje zamki Semmler i Metalu