Zamki do drzwi Gdańsk

Zamki każdego typu

Zastanawiasz się nad wymianą zamka na nowy, a może szukasz  dodatkowego zabezpieczenia? Jeśli uważasz, że dotychczasowe zamki nie spełniają swoich zadań albo zauważyłeś, iż zaczynają zacinać się wywołując stres i niepokój, nie czekaj – wymień zamki na nowe. Nasza firma zajmuje się sprzedażą zamków najlepszych i sprawdzonych producentów. Śmiało można stwierdzić, że posiadamy zamki dla każdego Klienta. Systemy zamkowe dopasujemy do wszystkich typów drzwi, także antywłamaniowych.
W bogatej ofercie posiadamy zamki nawierzchniowe, tak zwane zasuwy, czy zamki w klasie C. Spełniają one często funkcję zamka dodatkowego, który nierzadko występuje pod postacią zamka z łańcuchem lub zamka z zapornicą. Dobrze jest zamontować w domu tego typu zabezpieczenie. Zabieg ten sprawi, iż poczujemy się bezpiecznie, a przy codziennym otwieraniu drzwi będziemy mogli skorzystać z łańcucha, który nie dopuści do wtargnięcia do domu lub mieszkania osoby niepowołanej.

 

Zamek do drzwi Dierre Gdansk
Wkladka Gerda Rim Gdansk
zamek do drzwi Ikon Gdansk

 

Gdzie kupić zamek lub zamówić wkładkę do drzwi?

 

kup wkładke

Wkładkę można kupić u nas w sklepie internetowym (www.kupzamek.pl)

 

Gerda Rim w sklepach

w naszym sklepie stacjonarnym:

Gdańsk ul. Gałczyńskiego 20

Sklepy z wkładkami Gerda Rim

Zakup antywłamaniowych zamków do drzwi w tym KESO RIM 6000 S lub zamówienie usługi wymiany zamka jest możliwy bezpośrednio u naszego technika.

W miastach :
– Gdańsk – Gdynia – Sopot

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat zamków do drzwi? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Zamki antywlamaniowe do drzwi GdanskTakże zamki wpuszczane stanowią ofertę naszej firmy. Zamki jednopunktowe – zamek główny, doskonałe do drzwi profilowych z aluminium i PCV, a także do drzwi pełnych wejściowych, drzwi pokojowych, bram i furtek oraz wielopunktowe, tak zwane kasety centralne drzwi antywłamaniowych – zamek rozporowy i zamki listwowe (zamek hakowy),  są  podstawą oferowanych przez nas systemów zabezpieczeń. Inną kategorię produktów tworzą zamki dodatkowe (zamek pomocniczy-górny) i specjalne, w tym antypaniczne, do drzwi p-poż. i samo ryglujące. Wszystkie one są w stałej ofercie zamków dostępnych „od ręki” w naszej firmie.  Zdarza się, że nie ma potrzeby wymiany całego zamka na nowy i wystarczy zamontować nową wkładkę. Jesteśmy na to przygotowani i dysponujemy wkładkami patentowymi, inaczej zwanymi „wkładkami yalowskimi”.  Jeśli szukasz dobrego i sprawdzonego zamka w Gdańsku, koniecznie skontaktuj się z nami.

 

 

 

 

zamek wpuszczany Mottura Gdansk
wkladka do drzwi Evva Gdansk
zamek do drzwi Keso Gdansk

 

Doradzamy Klientom

Zajmujemy się kompleksową obsługą Klientów. Do naszych codziennych obowiązków należy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego do danego systemu drzwiowego typu zamka. Rozmawiamy z naszymi Klientami i po przeprowadzonym wywiadzie decydujemy, który zamek najlepiej będzie pasował do danych drzwi. Określamy stopień oferowanego zabezpieczenie. Na temat zamków i systemów zabezpieczeń mienia Klientów wiemy wszystko, dlatego można zaufać naszemu rozległemu doświadczeniu w tym zakresie.
Oprócz tego, że dysponujemy doskonałymi zamkami znanych w świecie producentów, takich jak GERDA, SALTO, Dierre, IKON, KESO, ISEO, LOB, Evva, METALPLAST, FUHR i Mottura, świadczymy także usługi montażu i wymiany zamków. Polecamy się!
 
Zapraszamy do kontaktu pod numerem 662-869-662.

zamek antywlamaniowy do drzwi Gdansk