ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
Gdańsk     •     Gdynia     •     Sopot          Katowice     •     Kraków          Poznań          Warszawa          Wrocław          Łódź     •     inne

ABC Zabezpieczeń | Awaryjne otwieranie mieszkań Poznań

Pogotowie zamkowe Poznań
Awaryjne otwieranie samochodu Poznań
Awaryjne otwieranie mieszkań Poznań
Montaż i wymiana zamków Poznań
Naprawa zamków Poznań
Ślusarz Poznań

Awaryjne otwieranie mieszkań Poznań

Awaryjne otwieranie drzwi Poznań

Zamek w drzwiach Twojego domu może odmówić Ci posłuszeństwa w najmniej oczekiwanym przez Ciebie momencie. Wtedy potrzebne będą Ci nie tylko stalowe nerwy, ale także dobry ślusarz, który upora się z problemem w kilka chwil wykonując profesjonalne awaryjne otwieranie drzwi Twojego mieszkania.

Nasze pogotowie ślusarskie w Poznaniu pomoże Państwu w awaryjnym otworzeniu drzwi mieszkań. Zamek i jego mechanizm to niezwykle delikatne, precyzyjne urządzenia, których uszkodzenie może spowodować wiele strat materialnych, które wiążą się z bardziej kosztowną wymianą zamków na nowe.

Aby być całkowicie pewnym, że pomagamy prawdziwemu właścicielowi mieszkania, posiadamy licencję policyjną, dzięki której mamy prawo wylegitymować osobę zgłaszającą incydent. Dbamy bowiem o bezpieczeństwo naszych klientów, którzy potrzebują fachowego wsparcia.

Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań często ma miejsce w momencie, gdy zamek jest całkowicie zacięty i nie da się go otworzyć lub wtedy, kiedy klient straci klucze od tego właśnie zamka. W obu przypadkach, po ocenie sytuacji, nasz ślusarz może zaproponować inne rozwiązania – wymianę i montaż zupełnie nowych zamków. Proponując takie rozwiązania, nasz pracownik zawsze weźmie pod uwagę Państwa potrzeby i widełki kosztowe takiej usługi.

Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań, a także awaryjne otwieranie drzwi samochodów możemy przeprowadzić niezależnie od godziny, w której zgłoszą nam Państwo awarię zamka. Nasze pogotowie ślusarskie w Poznaniu bowiem pełni usługi całodobowo.

Kompleksowe usługi ślusarskie w Poznaniu

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Poznań ul. Murawa 37C/L5
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 – 16:00

(61) 824-67-96

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Poza awaryjnym otwieraniem drzwi wykonujemy także usługi naprawy, montażu i wymiany.

W naszym sklepie stacjonarnym z zamkami w Poznaniu oferujemy najlepsze zabezpieczenia do drzwi mieszkań i biur.

Naszą dewizą jest szybkość i wysoka jakość, zachowując przy tym konkurencyjne ceny. Nasi ślusarze to pracownicy bardzo zaangażowani w swoją pracę, posiadający wysoką kulturę osobistą. Przez lata, podczas których działamy na rynku zdobyliśmy doświadczenie w obsłudze klienta, na którą kładziemy szczególnie nacisk. Wiemy, że branża ślusarska uległa transformacji ze względu na fakt rozwoju technologii. Jesteśmy więc na bieżąco z najnowszymi trendami i mechanizmami używanymi w branży ślusarstwa.

Jeśli zależy Państwu na profesjonalnej usłudze fachowego pogotowia ślusarskiego w Poznaniu, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące funkcjonowania naszego pogotowia ślusarskiego, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu (61) 824-67-96 lub 662 869 662

Inne usługi świadczone w Poznaniu przez ABC Zabezpieczeń:

Awaryjne otwieranie Samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie