Elektroniczne zamki do drzwi Simons Voss z systemami bezpieczeństwa

Zamek elektroniczny Simons Voss to urządzenie wykonane w oparciu o najnowsze technologie. Gwarantuje bezpieczeństwo oraz pełen komfort użytkowania. Dzięki możliwości wyboru w zakresie obsługi zamka zapewnia możliwość dostosowania jego działania do potrzeb i oczekiwań użytkowników.  Gwarantujemy pełen serwis zamka oferując naszą pomoc 7 dni w tygodniu:6:00 – 24:00 – także w niedzielę i święta.

Tel. 662-869-662

Wybierz rozwiązanie odpowiednie dla siebie

Zamek Simons Voss oferuje 6 różnorodnych metod otwierania. Wśród nich znajdują się: otwieranie zamku kluczem oraz na pilot, kod, odcisk palca, smartfon oraz kartę zbliżeniową. Co więcej, na pilot może być otwierana zarówno autonomiczna wkładka, jak i wyposażona w mechanizm klamka. Producent prezentowanych zamków znacznie poszerzył użyteczność opartą o otwieranie zamków za pomocą pilota dostarczając na rynek szereg komponentów, dzięki którym moduły sterujące Simons Voss mogą sterować pracą szlabanu, bramy garażowej czy windy.

Elektroniczny zamek do drzwi Simons Voss

Bezpieczeństwo to podstawa

Zamki elektroniczne Simons Voss zapewniają wysoki stopień bezpieczeństwa. Szczególnie polecane są te, których działanie inicjowane jest odczytem linii papilarnych . Jednocześnie do wysokiej efektywności zabezpieczenia niezbędne jest wykorzystywanie smartfona, który po pobraniu i instalacji aplikacji mobilnej MobileKey oraz dostępowi do internetu pozwala w sposób zdalny w czasie rzeczywistym nadawać i odbierać uprawnienia dostępu dla wybranych użytkowników systemu. Takie centrum dowodzenia sprawia, że posiada się pełen wpływ na możliwość wejścia określonych osób do obsługiwanego pomieszczenia.

Systemy Simons Voss posiadają także inne udogodnienia podnoszące bezpieczeństwo stosowanego systemu. Należą do nich: monitoring stanu wkładki, monitoring stanu klamki uruchamiający alarm w sytuacji, kiedy po określonym czasie pozostaje otwarte oraz funkcja ochrony przeciwpożarowej.

Simons Voss – zamek do szerokiej gamy zastosowań

Prezentowane zamki elektroniczne znajdą zastosowanie zarówno we wkładkach, jak i w klamkach. Mogą być także instalowane jako moduły sterujące w urządzeniach odpowiedzialnych za otwieranie bram garażowych, windy czy szlabanu. W tym wypadku zaleca się stosowanie zamka Simon Voss w wersji otwieranej na pilot.

Jesteś zainteresowany funkcjonalnością zamków Simons Voss? Potrzebujesz profesjonalnej porady odnośnie montażu zamka Simons Voss lub jego obsługi? Skontaktuj się z naszymi specjalistami – tel. 662-869-662 – odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania i pomożemy dobrać mechanizm spełniający Twoje oczekiwania i potrzeby.

W sprzedaży posiadamy inne zabezpieczenia dla Twojego domu

Elektroniczny zamek do drzwi SMART-LOCK
Klamka szyfrowa na kod PIN Assa Abloy