Zamki antywłamaniowe do drzwi

Bezpieczeństwo – towarem deficytowym

Zamki antywłamanioweCo zrobić, aby poczuć się bezpieczniej w swoim domu czy mieć poczucie, że siedziba firmy jest odpowiednio chroniona? Podstawa to dobry i sprawdzony zamek antywłamaniowy. Nasze Pogotowie ślusarskie jest przygotowane także do obsługi tego typu mechanizmów.

Zamontujemy, naprawiamy i wymieniamy dla Was każdy rodzaj zamka!

Zamki antywłamaniowe Gerda to najbardziej popularny mechanizm, z jakim mają do czynienia nasi specjaliści. Mimo, iż uważa się go również za jeden z bardziej pewnych, to nikt nie daje gwarancji, co do bezawaryjnego działania jego mechanizmu.  Wtedy na pomoc wzywane jest nasze pogotowie zamkowe. Najczęściej świadczone przez nas usługi w tym zakresie polegają na:
•             wymianie zamka lub jego uszkodzonej bądź zatartej części;
•             naprawie zamka bądź elementu mechanizmu, który sprawia problemy;
•             montażu zamka.
Korzystają z nich przede wszystkim właściciele obiektów handlowych i biurowych, ale nie tylko. Często na montaż takiego zamka decydują się też posiadacze lokali mieszkaniowych, gdyż bezpieczeństwo to towar deficytowy w obecnych czasach.
W przypadku, gdy zamki antywłamaniowe do drzwi wymagają naprawy lub wymiany, zawsze wykonujemy usługę metodą bezszkodową. Oznacza to, że nie muszą się Państwo obawiać o uszkodzenie drzwi. Ponadto dzięki temu ważność zachowają wszelkie certyfikaty, jakie posiada Państwa zamek.
Jako firma odznaczająca się profesjonalizmem, mamy dostęp tylko do oryginalnych części pochodzących od autoryzowanych producentów.
 
W jaki sposób jeszcze możemy Państwu pomóc?
Nasze Pogotowie świadczy szerokie spektrum usług ślusarskich. W naszej ofercie znajdują się także:
•             awaryjne otwieranie drzwi i zamków
•             awaryjne otwieranie samochodów.
Usługi odbywają się metodą bezinwazyjną i przy użyciu najnowszych odznaczających się precyzją działania – narzędzi.
 
Skontaktuj się z nami: telefon: 662-869-662
Zapraszamy!