Zamki Wrocław

Zamki do drzwi Wrocław


Sprawdzeni producenci

Zastanawiasz się nad wymianą zamka, a może jest już taka konieczność, gdyż obecny nie spełnia swoich podstawowych funkcji ochronnych? Dobrze się składa, gdyż nasza firma oferuje szeroki wybór różnego rodzaju zamków. Prowadzimy ciągłą sprzedaż zamków we Wrocławiu, dysponujemy produktami najlepszych, znanych w branży producentów. Zajmujemy się także wymianą i montażem zamków. Oferujemy Państwu systemy zamkowe znanych i sprawdzonych firm, do których należą: GERDA, SALTO, IKON, KESO, ISEO, LOB, Evva, METALPLAST, FUHR oraz Mottura.

Wkładki antywłamaniowe do drzwi Wrocław


Bogata oferta zamków

Nasza firma dysponuje zamkami każdego typu. Istnieje możliwość dopasowania odpowiedniego typu zamka do potrzeb określanych przez Klientów. Posiadamy zamki nawierzchniowe, spełniające często rolę zamka dodatkowego. Klienci poszukując zamka sztabowego, inaczej zwanego zamkiem górnym, opierają się na opinii ugruntowanej przez lata o konieczności posiadania drugiego zamka i jego niezawodności. Zamek wierzchni z powodzeniem może stanowić dodatkowe zabezpieczenie drzwi wejściowych, często typu antywłamaniowego. Pewne jest, iż posiadanie dobrych dwóch zamków sprawi, iż Klient poczuje się w swoim domu pewnie i bezpiecznie.
Także zamek wpuszczany, inaczej zamek główny jest jednym z produktów dostępnych w ofercie naszej firmy. Posiadamy doskonałej jakości zamki jednopunktowe – zamek środkowy czy zamek z klamką, przeznaczone do drzwi profilowych, z aluminium i PCV, a także do drzwi pełnych wejściowych, drzwi pokojowych, bram i furtek oraz wielopunktowe, tak zwane kasety centralne drzwi antywłamaniowych i zamki listwowe (hakowe).
Również zamki dodatkowe – zamek górny – dzienny i specjalne, w tym antypaniczne, do drzwi p-poż i samo ryglujące są w stałej sprzedaży naszej firmy.

Zamki antywłamaniowe do drzwi Wrocław


Zabezpieczymy Twoje mienie

Szeroki wybór i bogata oferta stanowią o sile naszej firmy. Posiadamy bogatą ofertę zamków każdego typu. Sprzedajemy zamki tylko sprawdzonych, najlepszych producentów, którzy gwarantują zabezpieczenie mienia na najwyższym poziomie.
Wiemy, że poczucie bezpieczeństwa to niezwykle ważna rzecz, to komfort, na który mogą pozwolić sobie tylko ci Klienci, którzy decydują się na zakup oraz montaż najlepszych systemów zamkowych.
Świadczymy kompleksowe usługi w tym zakresie. Jeśli takie będzie życzenie Klienta, wykonamy montaż i wymianę zamków na nowe.
Jeśli zauważyłeś, że coś niepokojącego dzieje się z obecnymi zamkami w Twoich drzwiach, nie czekaj, tylko skontaktuj się z nami. Oferujemy zamki na najwyższym, światowym poziomie!
 
Zapraszamy do kontaktu pod numerem 662-869-662 lub do naszego stacjonarnego sklepu przy ul. Traugutta 144 we Wrocławiu.