Awaryjne otwieranie samochodów Ruda Śląska

Awaryjne otwieranie samochodów Ruda ŚląskaAwaryjne otwieranie samochodów Ruda Śląska

Samochód, niezwykle przydatny element życia, może przysporzyć wielu problemów. Wymiana oleju, zepsuty silnik czy rozładowany akumulator to tylko jeden z wielu problemów, które mogą spotkać nas podczas użytkowania samochodu. Kolejnym problemem, który często nas spotyka jest również zacięty zamek samochodu, którego nie sposób otworzyć. Kolejną, bardzo często spotykaną awarią jest awaria elektronicznych kluczyków posiadających immobilizer, czyli system uniemożliwiający otworzenie drzwi samochodu przypadkowo (np. przez naciśnięcie przycisku kluczyka, który znajduje się w naszej kieszeni czy torbie). Jeżeli awaria, która nas spotkała jest gatunku ślusarskiego, warto wtedy wezwać doświadczonego ślusarza, który wykona usługę awaryjnego otwierania drzwi auta solidnie, bezinwazyjnie i przede wszystkim – skutecznie.

Mieszkam w Rudzie Śląskiej już od wielu lat, lecz dopiero teraz dowiedziałem się o działalności pogotowia zamkowego. Pewnego razu zatrzasnąłem kluczyki wewnątrz samochodu, gdzie miałem wszystkie rzeczy – klucze do domu, portfel etc. Z pomocą przyszedł ślusarz, który przyjechał na parking pod moim domem już w przeciągu kilku minut od telefonu na infolinię pogotowia. Po awaryjnym otwieraniu zamków nie widzę ani śladu, zamek działa sprawnie. Polecam zdecydowanie każdemu, kto potrzebuje profesjonalnej ręki ślusarza w Rudzie Śląskiej!

Adam, 38 l.

Kompleksowe obsługa ślusarska na Śląsku

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Katowice ul. Morcinka 11
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy
6:00 – 24:00:
662-869-662

Jeżeli zatrzaśniesz kluczyki w samochodzie, nie podejmuj samodzielnych prób otwierania go! Tego rodzaju próby mogą narazić Cię na duże, zupełnie niepotrzebne koszty związane np. z wymianą alarmu, lakierowaniem karoserii czy wymianą zamka samochodowego. Warto zainwestować w wizytę eksperta, który zajmie się Twoim zamkiem samochodowym otwierając go zupełnie bezinwazyjnie!

Nasze pogotowie ślusarskie posiada licencję, która uprawnia nas do wykonywania tego typu usług. Dzięki temu każda usługa wykonywana przez nas jest całkowicie bezpieczna. W trosce o komfort naszych klientów, usługę awaryjnego otwierania aut świadczymy całodobowo, bez przerwy. Wiemy, że niespodziewana awaria może dopaść każdego, niezależnie od pory dnia. Dlatego właśnie jesteśmy przygotowani na pomaganie Państwu przez całą dobę.

Zaufało nam już wiele osób. Efekt, jakim jest sprawny zamek i satysfakcja klientów z wykonywanych przez nas usług, jest dla nas najlepszą nagrodą za wykonywaną pracę. Cieszymy się, że możemy pomagać Państwu każdego dnia.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego pogotowia ślusarskiego w Rudzie Śląskiej dzwoniąc na numer 662-869-662

Inne usługi świadczone na terenie Rudy Śląskiej to:
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
ślusarstwo

Pogotowie zamkowe
Awaryjne otwieranie samochodu
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Ślusarz