Awaryjne otwieranie mieszkań Kraków Bieżanów

Awaryjne otwieranie mieszkań Kraków BieżanówAwaria zamka? Zadzwoń po nas!
Pogotowie zamkowe Kraków Bieżanów to zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów od ślusarstwa. Świadczymy Państwu wysokiej klasy usługi ślusarskie, wśród których znajduje się awaryjne otwieranie drzwi. Do naszych codziennych obowiązków należy także awaryjne otwieranie mieszkań. Nasi ślusarze to specjaliści, którzy znają każdy mechanizm zamkowy dostępny na polskim rynku. Potrafimy otworzyć każdy zamek i wszystkie drzwi. Polecamy się do otwarć nawet najnowszych systemów zamkowych. Otwieranie zamków jest bowiem naszą specjalnością.

Klientom pomagamy także w usuwaniu awarii zamków samochodowych. Awaryjne otwieranie samochodów to nasza codzienna praca w tej dzielnicy Krakowa.
Zajmujemy się tez montażem zamków oraz wymianą zamków na nowe. Jeśli zauważysz, że Twój zamek nie działa tak sprawnie jak kiedyś, zadzwoń do nas – wykwalifikowany ślusarz przyjedzie i szybko wykona naprawę zamków.
Prowadzimy także serwis zamków Dierre oraz serwis zamków Gerda. Urządzenia zamkowe tych producentów należą do najlepszych na rynku. Stanowią nie lada przeszkodę do sforsowania przez osoby niepowołane.

Nie tylko zajmujemy się awaryjnym otwieraniem mieszkań

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Inne usługi świadczone w Krakowie:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie Samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat awaryjnego otwierania samochodu? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Szkolimy naszą kadrę

Ślusarze zatrudnieni w Pogotowiu zamkowym Kraków Bieżanów to wysoko wykwalifikowani pracownicy. Uczestniczą w licznych szkoleniach zawodowych, dzięki czemu są najlepszymi ślusarzami na rynku. Znamy najnowsze metody napraw zamków, a podczas pracy posługujemy się wyłącznie najnowocześniejszymi narzędziami, które dają nam możliwość bezinwazyjnej realizacji zleceń. Polecamy się!

Całodobowe usługi ślusarskie

Pogotowie zamkowe Kraków-Bieżanów pracuje dla Państwa całodobowo. Dyżurujemy także w niedziele i wszystkie święta. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zawsze, gdy zdarzy się Państwu awaria zamka. Telefon do nas : 662-869-662

Pogotowie zamkowe Kraków Bieżanów
Awaryjne otwieranie samochodu Kraków Bieżanów
Awaryjne otwieranie mieszkań Kraków Bieżanów
Montaż i wymiana zamków Kraków Bieżanów
Naprawa zamków Kraków Bieżanów
Ślusarz Kraków Bieżanów