Awaryjne otwieranie samochodów Błonie – 500-700-776

Awaryjne otwieranie samochodow Blonie

Awaryjne otwieranie auta – sprawdzona usługa dla kierowców

Zatrzaśnięte drzwi do samochodu to problem, który nie należy do rzadkości. Dlatego też proponujemy Państwu fachowe usługi ślusarskie. Jesteśmy zawsze w pełnej gotowości, aby służyć pomocą zarówno w zakresie awaryjnego otwierania samochodu, jak również awaryjnego otwierania mieszkań. Interwencje związane z awaryjną pomocą w otwieraniu zatrzaśniętych drzwi to nasza specjalność.

 

Niezależnie od tego, czy kluczyk zatrzaśnie się w aucie, wpadnie do studzienki, złamie się w zamku czy po prostu się zgubi, nasi ślusarze gotowi są pomóc w awaryjnym otwieraniu auta. Jednocześnie ważne jest dla nas zadowolenie klienta i bezinwazyjność świadczonych usług. Dlatego Pogotowie ślusarskie w Błoniu zawsze dokłada wszelkich starań, aby karoseria, zamek, szyby i reszta samochodu nie ucierpiała podczas awaryjnego otwierania auta. Jest to możliwe nie tylko dzięki doskonałemu przeszkoleniu i bogatemu doświadczeniu naszych ślusarzy, ale także dzięki wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu.

 

Otwieramy auta wszystkich Marek

Dodatkowe zabezpieczenia w samochodzie nie są przeszkodą w wykonaniu zlecenia związanego z awaryjnym otwieraniem auta. Co więcej, problemem nie jest także wiek pojazdu. Otwieramy samochody każdej marki. W naszej ofercie znajduje się otwieranie pojazdów m.in. marki: BMW, Ford, VW, Skoda, Audi, Peugeot, Citroen, Toyota, Suzuki, Fiat, Seat czy Volvo.

Dodatkowo dbamy o to, aby od momentu zgłoszenia do momentu otwarcia drzwi upłynęło możliwie jak najmniej czasu. Staramy się niezwłocznie dojechać do klienta i możliwie jak najszybciej zapewnić pomoc ślusarską jakiej potrzebuje.

 

Szeroki zakres usług ślusarskich

Pogotowie zamkowe  w Błoniu realizuje także tradycyjne usługi ślusarskie, wśród których popularna jest naprawa zamków. Naprawiamy zamki różnorodnych marek. Zajmujemy się także serwisem zamków. Szczególnie polecamy serwis zamków Dierre i serwis zamków Gerda.

 

Oprócz naprawy zamków wykonujemy również montaż i wymianę zamków. W naszej ofercie jest też doradztwo w zakresie odpowiedniego doboru zamków do konkretnej lokalizacji. Co więcej, nasza firma zajmuje się sprzedażą sprawdzonych, gwarantujących najlepsze zabezpieczenie przed włamaniem,  zamków. Można je nabyć bezpośrednio u naszych ślusarzy.

 

Jak zamówić usługi ślusarskie

Jesteśmy dostępni przez całą dobę. Nie ważne więc, czy potrzeba awaryjnego otwierania samochodu pojawi się późną nocą, w niedzielę, czy z samego rana w dowolny dzień tygodnia. O każdej porze możesz dzwonić do Pogotowia zamkowego w Błoniu – jesteśmy pod telefonem – nr 500-700-776 i gotowi do pracy. Zachęcamy do kontaktu również wtedy, kiedy potrzebujesz interwencji w zakresie awaryjnego otwierania mieszkania, oraz innych usługach ślusarskich.