Montaż i wymiana zamków Łódź Retkinia – 662-869-662

Montaz zamka Dierre Lodz Retkinia

Kiedy wymienić zamek?

Wymiana zamków to usługa realizowana przez Pogotowie zamkowe Łódź-Retkinia w sytuacji, kiedy mechanizm zamontowany w drzwiach zużył się i nie można, lub nie opłaca się go naprawiać. Często nasi Klienci stają przed koniecznością wymiany zamków w sytuacji, kiedy wezwali ślusarza do naprawy zamków. Zazwyczaj nie są wtedy przygotowani do wykonania usługi, ponieważ nie zaopatrzyli się zawczasu w nowy zamek.

Jeśli usługę ślusarską wykonuje jeden z pracowników Pogotowia zamkowego to  pewnością posiada on kilka modeli dobrych, nowych mechanizmów, które sprawdzą się także w danej lokalizacji. Ślusarze z naszej firmy prowadzą sprzedaż zamków Dierre i Gerda, które gwarantują odpowiedni stopień zabezpieczenia przed włamaniem.

Jeśli planujesz wymianę zamków na nowe, ale nie do końca wiesz, jaki mechanizm najlepiej zabezpieczy Twoje mienie, zwróć się z pytaniem do naszych pracowników – podpowiemy najlepsze rozwiązania, skażemy różnorodne zamki – od tradycyjnych, przez antywłamaniowe, szyfrowe czy elektroniczne.

Nie zajmujemy się tylko montażem i wymianą zamków

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Lódź ul. Pojezierska 32 paw.76
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Specjalistyczne usługi ślusarskie

Pogotowie zamkowe Łódź-Retkinia znane jest z tego, że wykonuje szeroki zakres usług ślusarskich. W naszej ofercie, poza montażem i naprawą zamków, znajduje się także awaryjne otwieranie drzwi. Dzięki systematycznym szkoleniom branżowym, znamy zasady działania szerokiej gamy zamków antywłamaniowych, elektronicznych czy szyfrowych. Potrafimy także z łatwością wykonać awaryjne otwieranie samochodów większości marek jeżdżących po polskich drogach.

Gwarantujemy szybką realizację takich usług. Naszym atutem jest ich bezinwazyjność, dzięki czemu bez konieczności napraw czy wymiany można od razu korzystać zarówno z aut, jak i zamykać bezproblemowo drzwi.

Przez całą dobę

Pogotowie zamkowe Łódź-Retkinia świadczy usługi ślusarskie przez całą dobę. Montaż i wymianę zamków realizujemy w terminach dostosowanych do potrzeb i możliwości Klientów. Inne usługi, szczególnie te awaryjne, przeprowadzamy priorytetowo – na miejscu zdarzenia zjawiamy się niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Aby zamówić nasze usługi ślusarskie wystarczy zadzwonić – tel. 662-869-662. Zapraszamy!

Pogotowie zamkowe Łódź Retkinia
Awaryjne otwieranie samochodów Łódź Retkinia
Awaryjne otwieranie mieszkań Łódź Retkinia
Montaż i wymiana zamków Łódź Retkinia
Naprawa zamków Łódź Retkinia
Ślusarz Łódź Retkinia