Naprawa zamków Kraków Nowa Huta

Naprawa zamków Kraków Nowa HutaNaprawa zamków to jedna z wielu usług wykonywanych przez krakowskie Pogotowie zamkowe działające na terenie Nowej Huty. Sprawnie działający zamek jest podstawą Waszego bezpieczeństwa, dlatego jeśli zauważycie, że zamek zamontowany w drzwiach działa gorzej niż zazwyczaj, nie domyka drzwi czy często się zacina, wezwijcie ślusarza pracującego w Pogotowiu zamkowym. Nasz fachowiec przyjedzie oraz oceni stan Twojego systemu antywłamaniowego, a następnie wykona jego reparację.

Zaufaj specjalistom

Usługi ślusarskie powinny być wykonywane przez specjalistów. Dlatego tak wielu mieszkańców krakowskiej dzielnicy Nowa Huta każdego dnia wzywa ślusarzy z Pogotowia zamkowego do montażu zamków czy wymiany zamków. Codziennie zajmujemy się usługami awaryjnego otwierania mieszkań, a także awaryjnego otwierania samochodów. Te dwie prace zawsze wykonujemy bezinwazyjnie, nie narażając Klientów na jakiekolwiek szkody związane z naszą działalnością.
Prowadzimy serwis zamków Gerda i serwis zamków Dierre; urządzenia tych marek uważane są za najlepsze z dostępnych na polskim rynku. Produkty należące do grupy urządzeń antywłamaniowych tych firm posiadają stosowne atesty i certyfikaty, które świadczą o ich wysokiej jakości. Każdy ich użytkownik może przez wiele lat cieszyć się z bezpieczeństwa oraz bezawaryjnej pracy.

Nie tylko naprawiamy zamki w drzwiach

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Inne usługi świadczone w Krakowie:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie Samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamka
Usługi ślusarskie

Potrzebujesz więcej informacji na temat naprawy zamka? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Wszystkie usługi, które wykonujemy realizowane są zawsze na najwyższym poziomie. Do pracy podchodzimy z niezwykłą rzetelnością, zawsze działamy solidnie i perfekcyjnie. Naszym atutem jest fakt, że działamy natychmiastowo. Nie trzeba umawiać się z nami na kilka dni przed wykonaniem danej usługi. Kiedy otrzymujemy wezwanie, natychmiast wyjeżdżamy pod adres wyznaczony przez Klienta. Kolejnym atutem, który nas cechuje jest całodobowa praca, przez 7 dni w tygodniu. Ponadto dyżurujemy we wszystkie święta.
Pogotowie zamkowe Kraków – Nowa Huta poleca się do wszelkich usług ślusarskich.
Kontakt z nami możliwy jest drogą telefoniczną pod numerem 662-869-662

Pogotowie zamkowe Kraków Nowa Huta
Awaryjne otwieranie samochodu Kraków Nowa Huta
Awaryjne otwieranie mieszkań Kraków Nowa Huta
Montaż i wymiana zamków Kraków Nowa Huta
Naprawa zamków Kraków Nowa Huta
Ślusarz Kraków Nowa Huta