Pogotowie ślusarskie Lublin

Pogotowie ślusarskie LublinPOGOTOWIE ZAMKOWE – JESTEŚMY JUŻ W LUBLINIE

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek problemy z zamkami i jeśli jesteście mieszkańcami Lublina lub jego okolicy, nie musicie się już martwić. W tym rejonie działa już pogotowie zamkowe. Zatrudniamy tylko najlepszych, profesjonalnych ślusarzy, którzy wciąż podnoszą swoje kompetencje zawodowe. Nasza kadra składa się ze specjalistów znających wszystkie istniejące na rynku modele zamków oraz drzwi. Pracujemy na sprzęcie nowej generacji, dlatego nasze usługi przebiegają sprawnie i bezinwazyjnie.
Masz problem z zamkiem? Klucz utknął w zamku drzwiowym? Śmiało zadzwoń do nas, przyjedziemy na miejsce zgłoszenia, by wykonać awaryjne otwieranie mieszkań. Zajmujemy się na co dzień takimi sytuacjami, a że znane nam są wszystkie występujące na rynku modele drzwi i zamków, bez najmniejszego problemu wykonamy awaryjne otwieranie drzwi. Zajmujemy się drzwiami wejściowymi do domów i mieszkań, ale także zamkami w drzwiach skrzynek pocztowych, czy niewielkich kasetkach na pieniądze.
 
Pomagamy Klientom w przypadkach awarii na drodze. Można do nas zadzwonić o każdej porze dnia czy nocy, jeśli na przykład klucz utknął wewnątrz zatrzaśniętego samochodu. Z powodzeniem poradzimy sobie z takim problemem. Przyjedziemy i wykonamy awaryjne otwieranie samochodów. W związku z tym, że znamy zamki wszystkich modeli samochodów, jakie zobaczyć można na polskich drogach i nie obce nam są zamki aut modeli ekskluzywnych, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Przyjedziemy, by wykonać awaryjne otwieranie aut, a Wy będziecie mogli spokojnie odjechać kontynuując codzienne zadania.
Montaż i wymiana zamków są także naszą specjalnością. Zadania te wykonujemy starannie i skrupulatnie, z najwyższą dbałością o mienie Klientów. Również naprawa zamków jest jedną z naszych usług, po wykonaniu której instruujemy Klientów w jaki sposób dbać o zamek, aby mógł on służyć im bezawaryjnie przez wiele lat.
 
Działamy :

PROFESJONALNIE

Jesteśmy zespołem profesjonalistów-ślusarzy, którzy wciąż podnoszą swoje umiejętności zawodowe. Działamy jako pogotowie zamkowe w Lublinie. Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie, dzięki czemu nasze usługi wykonujemy sprawnie i bezinwazyjnie.

CAŁODOBOWO

Pogotowie zamkowe w Lublinie pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, także w niedziele i święta. Śmiało można do nas dzwonić o każdej porze dnia i nocy. Jeśli awaria zamka zdarzy się po godzinie 22 – zadzwońcie, z pewnością przyjmiemy zlecenie. Numer telefonu do nas  662-869-662.

Inne usługi świadczone przez ABC Zabezpieczeń w Lublinie to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków