Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań Kraków Swoszowice

Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań Kraków SwoszowiceOtwieramy każde drzwi

Pogotowie zamkowe Kraków – Swoszowice to firma zatrudniająca ślusarzy o sprawdzonych umiejętnościach. Najczęstszym problemem, z jakim się Państwo do nas zgłaszają to zatrzaśnięte zamki. Wtedy świadczymy dla Państwa usługę awaryjnego otwierania drzwi. W takich wypadkach reagujmy natychmiast po otrzymanym zlaniu od Klienta. Naszym atutem jest bezinwazyjna interwencja, dzięki której nie uszkadzamy zamków, ani drzwi czy futryn.
Z naszych usług mogą korzystać właściciele mieszkań w kamienicach, blokach, jak i posiadacze dużych domów. W naszej ofercie znajduje się bowiem awaryjne otwieranie mieszkań – również tych posiadających system antywłamaniowy. Także w tym wypadku otwieranie zamków odbywa się metodą bezinwazyjną

Stawiamy na kompleksowość

Każdy ślusarz pracujący w Pogotowiu zamkowym w krakowskiej dzielnicy Swoszowice to wysoce wykwalifikowany fachowiec, który wciąż doskonali swoje umiejętności oraz uzupełnia wiedzę. Każdy nasz pracownik działa profesjonalnie przy użyciu najnowszych urządzeń. Dzięki temu, jesteśmy w stanie świadczyć kompleksowe usługi ślusarskie.
Można zatem zamówić u nas profesjonalne awaryjne otwieranie samochodów. Obsługujemy zarówno auta osobowe, dostawcze, jak i luksusowe. Żaden zamek się nam nie oprze.

Nie tylko zajmujemy się awaryjnym otwieraniem mieszkań

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Inne usługi świadczone w Krakowie:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie Samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat awaryjnego otwierania samochodu? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

W obszarze naszego działania znajduje się też serwis zamków Dierre i serwis zamków Gerda – te najpopularniejsze i zarazem gwarantujące najwyższy stopień zabezpieczenia zamki wymagają systematycznej konserwacji. Dzięki temu będą służyły w sposób bezawaryjny przez wiele lat.
Specjaliści z Pogotowia zamkowego Kraków – Swoszowice to fachowcy, którzy zajmują się również montażem zamków oraz wymianą zamków – dotyczy to też zamków antywłamaniowych. W naszej ofercie proponujmy również naprawę zamków.

Jesteśmy dostępni o każdej porze!

Pogotowie zamkowe Kraków – Swoszowice pracuje przez całą dobę 7 dni w tygodniu. W sytuacjach wymagających awaryjnego otwierania mieszkań reagujmy natychmiast, a na inne usługi ślusarskie – typu montaż i wymiana zamków można umówić się w dogodnym dla siebie terminie. Zapraszamy. Kontakt – tel. 662-869-662

Pogotowie zamkowe Kraków Swoszowice
Awaryjne otwieranie samochodu Kraków Swoszowice
Awaryjne otwieranie mieszkań Kraków Swoszowice
Montaż i wymiana zamków Kraków Swoszowice
Naprawa zamków Kraków Swoszowice
Ślusarz Kraków Swoszowice