Montaż i wymiana zamka w drzwiach Łódź Dąbrowskiego 662-869-662

Sprawny zamek, to bezpieczny dom

Jeśli zastanawiamy się nad kwestią bezpieczeństwa w domu, rzadko zdarza się, żeby zamek w drzwiach przychodził na myśl jako jeden z pierwszych. A tak naprawdę jest niesamowicie istotnym elementem. Sprawny zamek – wysokiej jakości, atestowany, stanowi silne zabezpieczenie między innymi przed włamaniami. Dlatego przy planowaniu kupna drzwi do domu czy mieszkania, warto dłuższą chwilę poświęcić na dopasowanie jak najlepszych zamków. Pomogą w tym nasi fachowcy z Pogotowia zamkowego w Łodzi na Dąbrowskiego. Profesjonalnie doradzą i dopasują mechanizmy do wybranych drzwi. Zajmą się też ich montażem, a w razie potrzeby – także wymianą i  naprawą zamków.


Jakość przede wszystkim

W naszej pracy ważne są również materiały odpowiedniej jakości, które utrzymują wysokie standardy. Dlatego pracujemy na zamkach firm Gerda i Dierre. Cieszą się one dobrą opinią wśród specjalistów, gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa i zapewniają długie i sprawne funkcjonowanie mechanizmów. Nasi ślusarze pomagają Klientom na etapie doradzania, wyboru zamków, zajmują się także ich montażem i wymianą.

Nie zajmujemy się tylko montażem i wymianą zamków

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Lódź ul. Pojezierska 32 paw.76
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Sklepy z wkładkami Gerda Rim

Szybki serwis w dzielnicach: :

Bałuty, Górna, Polesie, Śródmieście, Widzew, Retkinia, Teofilów

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Rzetelna pomoc i fachowe doradztwo

Sprawny zamek zarówno w mieszkaniu, jak i w samochodzie, jest nie tylko ważnym, ale czasem też skomplikowanym elementem do montażu. Próba zrobienia tego samemu może skończyć się nie tylko nieodpowiednim działaniem zamka, ale też uszkodzeniami wokół niego. A to może generować dodatkowe i niepotrzebne koszty. Nasi profesjonalni ślusarze zajmą się tym fachowo, dając gwarancję odpowiedniego działania zamka. Jeśli pojawi się nagła awaria, również pomogą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Montaż i wymiana zamków to specjalizacja naszej firmy.


Szeroki zakres usług ślusarskich

Pogotowie zamkowe Łódź-Dąbrowskiego oferuje Państwu fachową pomoc na każdym etapie używania zamków. W tym zakresie mieści się m.in. profesjonalne doradztwo, montowanie zamków, wymiana, naprawa, ale też awaryjne otwieranie aut i awaryjne otwieranie mieszkań. Wystarczy skontaktować się z nami, telefon: 662-869-662

Pogotowie zamkowe
Awaryjne otwieranie samochodu
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Ślusarz