Montaż i wymiana zamków Warszawa Wola

Montaż i wymiana zamków Warszawa WolaJedną z podstawowych usług, jaką oferują pracownicy branży ślusarskiej jest montaż i wymiana zamków. Wbrew temu, co przekazują nam ostatnie reklamy produktów ślusarskich, montaż nowego zamka wcale nie jest taki prosty! Okazuje się, że potrafi on sprawić sporo problemów, a amatorskie próby instalacji nie zapewnią bezpieczeństwa w takim stopniu, w jakim zrobią to fachowcy.

Dobrze dobrany zamek może zapewnić nam bezpieczeństwo i komfort na długie lata. Jednak może to sprawić jedynie dobrze dobrany zamek, który zostanie prawidłowo zainstalowany. Poluzowany mechanizm, rozregulowany zamek może przysporzyć więcej problemów niż pożytku.

Usługa montażu i wymiany zamków to czynność, którą wykonujemy już od wielu lat. Na warszawskiej Woli wymieniliśmy już dziesiątki zamków – z czego jesteśmy niezmiernie dumni. Zaufanie, którym obdarzają nas nasi Klienci, to dla nas najlepsza nagroda i najlepsze potwierdzenie naszych umiejętności. Dobrze wiemy, że sam zamek nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa. Tylko prawidłowo zamocowany zamek jest gwarancją komfortu i spokoju. Nasi ślusarze pomogą Państwu dobrać odpowiedni zamek do Państwa potrzeb, w przypadku, gdy nie mają Państwu czasu na zakup zamka, nasi ślusarze wyręczą Państwa. Prowadzimy sprzedaż zamków, które oferujemy w wyjątkowo okazyjnych cenach – sprowadzamy je wyłącznie od producentów w atrakcyjnych cenach, negocjując rabaty dla naszych Klientów. Poza doborem zamka, mogą liczyć Państwo na fachowe doradztwo dotyczące zabezpieczeń, konserwacji i użytkowania mechanizmów.

Kompleksowe obsługa ślusarska w Warszawie

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Warszawa Al. Jerozolimskie 214
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 – 16:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy 6:00 – 24:00:
662-869-662

Współpracujemy z takimi markami jak:

•             Keso
•             Gerda
•             Abloy
•             Alfa
•             Mottura i wiele innych

Usługę montażu i wymiany zamków zalecamy każdemu, kto ma w planach zadbać o bezpieczeństwo i komfort swoich najbliższych mieszkających w domu. Wymiana zamka na nowy zalecana jest także osobom, które podejrzewają, że ich klucz został skradziony czy właśnie stały właścicielami nowego mieszkania (zwłaszcza z rynku wtórnego).

Nasze pogotowie ślusarskie działa 7 dni w tygodniu: 6:00 – 24:00 – także w niedzielę i święta. Wystarczy telefon, aby umówić się na spotkanie z naszym ślusarzem i skorzystać z naszych usług.

Polecamy się i zapraszamy do skorzystania z naszych usług – 662-869-662

Inne usługi świadczone przez ABC Zabezpieczeń w dzielnicy Wola to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Naprawa zamków
Ślusarstwo

Pogotowie zamkowe Warszawa Wola
Awaryjne otwieranie samochodu Warszawa Wola
Awaryjne otwieranie mieszkań Warszawa Wola
Montaż i wymiana zamków Warszawa Wola
Naprawa zamków Warszawa Wola
Ślusarz Warszawa Wola