Usługi ślusarskie Kraków Wieliczka

Usługi ślusarskie Kraków WieliczkaPogotowie zamkowe w Wieliczce to firma zajmująca się realizacją szerokiej gamy usług ślusarskich. Na polskim rynku z powodzeniem funkcjonujemy już od ponad 20 lat. Przez ten czas udało się nam pozyskać wielu zadowolonych z naszych usług Klientów. Zawsze dopasowujemy naszą ofertę do Państwa potrzeb i oczekiwań. Polecamy się!
W Pogotowiu zamkowym w Wieliczce pracują wyłącznie wysoko wykwalifikowani ślusarze, którzy dzięki codziennej pracy oraz systematycznemu uczęszczaniu na kursy oraz szkolenia branżowe, poszerzają swoją wiedzę i doskonalą umiejętności zawodowe.

Nasze usługi

W ofercie Pogotowia zamkowego w Wieliczce znajdą Państwo szereg usług ślusarskich. Każdego dnia zajmujemy się montażem zamków oraz wymianą zamków. Od tego w jaki sposób zamek został założony, zależy Państwa bezpieczeństwo, dlatego do wykonania tej usługi, warto wezwać specjalistów pracujących w naszym Pogotowiu zamkowym.
Wielokrotnie w ciągu dnia wykonujemy awaryjne otwieranie samochodów oraz awaryjne otwieranie drzwi. Te usługi, tak jak awaryjne otwieranie mieszkań, zawsze przebiegają bezinwazyjnie – nasi fachowcy nie narażają Klientów na jakiekolwiek szkody związane z naszą działalnością.
Specjalnością prowadzonego przez nas Pogotowia ślusarskiego jest naprawa zamków. Dzięki temu, że jesteśmy na bieżąco z nowościami w branży ślusarskiej, doskonale wiemy jak wykonywać tę usługę – nawet na najbardziej skomplikowanych i najnowszych mechanizmach wykorzystywanych przy produkcji systemów antywłamaniowych.

Pogotowie zamkowe Kraków – Dostępni 7 dni w tygodniu

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Inne usługi świadczone w Krakowie:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat usług ślusarskich? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Jak i dla kogo pracujemy

Oferta Pogotowia zamkowego w podkrakowskiej Wieliczce skierowana jest do osób prywatnych, ale także do firm.
Pracujemy całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. Jako jedni z nielicznych dyżurujemy również we wszystkie święta. Naszym atutem jest fakt, że działamy natychmiast – już w kilka chwil po otrzymanym wezwaniu, pojawiamy się pod adresem wyznaczonym przez Klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. Telefon do nas 662-869-662 Polecamy się!

Pogotowie zamkowe Kraków Wieliczka
Awaryjne otwieranie samochodu Kraków Wieliczka
Awaryjne otwieranie mieszkań Kraków Wieliczka
Montaż i wymiana zamków Kraków Wieliczka
Naprawa zamków Kraków Wieliczka
Ślusarz