Pogotowie zamkowe Katowice

Pogotowie Zamkowe Katowice 7 dni w tygodniu

Pogotowie zamkowe Katowice oferuje usługi ślusarskie 7 dni w tygodniu, nawet w niedziele i święta. Awaryjne otwieranie mieszkań oraz awaryjne otwieranie samochodu w Katowicach i okolicy to usługi które wykonujemy błyskawicznie i traktujemy je priorytetowo – dzwoń do nas 662-869-662 lub (32) 728-13-03 i umów się na dogodny dla siebie termin lub zgłoś sytuację nagłą w każde miejsce. Polecamy się w każdym problemie z zamkiem i otwarciem drzwi: montaż i wymiana zamka w drzwiach, naprawa zamka, otwieranie skrzynek pocztowych euro. Nasz stacjonarny sklep z zamkami do drzwi w Katowicach oferuje największy wybór atestowanych zamków do drzwi antywłamaniowych Gerda, Dierre, Delta i innych producentów. Korzystaj z naszego ponad 25 letniego doświadczenia! Pogotowie Zamkowe w Katowicach dysponuje paroma ekipami serwisowymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie, w zadowalająco szybkich czasie dotrzeć na miejsce nie tylko w Katowicach, ale również w innych miastach na Śląsku – Ślusarz Katowice i okolice 7 dni w tygodniu tel. 662-869-662 lub (32) 728-13-03

Pogotowie zamkowe Katowice

Wszędzie tam, gdzie potrzebujesz pomocy

Problemy z zamkami i zatrzaśniętymi zamkami zdarzają się do dość często. Wezwij na pomoc firmę specjalizującą się w usługach ślusarskich – to jest Pogotowie zamkowe w Katowicach. Do naszych zadań należy między innymi awaryjne otwieranie drzwi. Istniejemy na rynku już od wielu lat i doświadczenie zebrane przez naszych ślusarzy sprawia, że klientom oferujemy wysokiej jakości, kompleksowe usługi ślusarskie.

Z naszej strony oferujemy też fachowe doradztwo – pomożemy dobrać właściwy zamek do drzwi Twojego domu, firmy lub zakładu. W naszej ofercie znajdują się zarówno zamki klasyczne, antywłamaniowe i atestowane, jak i zamki nowoczesne , takie jak elektroniczny zamek do drzwi KESO Entr. obsługiwany za pomocą urządzeń mobilnych , czytnika linii papilarnych, pilota czy kodu.

Kompleksowe obsługa ślusarska w Katowicach

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Katowice ul. Morcinka 11
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy 6:00 – 24:00:
662-869-662

Pogotowie zamkowe Katowice zajmie się każdym problemem zamkowo-drzwiowym. W ramach dostępnych usług proponujemy m.in. montaż zamków i wymianę zamków.  Prowadzimy także naprawę zamków.

Zatrzaśnięty samochód

Zdarza się, że przez nieuwagę zatrzaśniemy kluczyk w środku samochodu. Taki widok to łakomy kąsek dla złodziei, dlatego nie można oddalić się od samochodu, a wybicie szyby niesie ze sobą dość duże koszty. Ślusarz z Pogotowia zamkowego w Katowicach szybko i profesjonalnie przeprowadzi awaryjne otwieranie samochodów, bez względu na ich markę. Oszczędzimy Twoje nerwy i pieniądze – nie zepsujemy ani karoserii, ani zamka. Znów bezpiecznie, bez żadnych konsekwencji będziesz mógł jeździć swoim autem.

Stacjonujemy w różnych miastach w Polsce:

Pogotowie zamkowe Warszawa
Pogotowie zamkowe Poznań
Pogotowie zamkowe Gdańsk
Pogotowie zamkowe Gdynia
Pogotowie zamkowe Sopot
Pogotowie zamkowe Kraków
Pogotowie zamkowe Wrocław
Pogotowie zamkowe Łódź

Ślusarz Katowice
Awaryjne otwieranie samochodu Katowice
Awaryjne otwieranie mieszkań Katowice
Montaż i wymiana zamków Katowice
Naprawa zamków Katowice

Pogotowie zamkowe Katowice