Pogotowie zamkowe Katowice

Awaryjne otwieranie aut
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków

Pogotowie Zamkowe Katowice 7 dni w tygodniu

Pogotowie zamkowe Katowice oferuje usługi ślusarskie 7 dni w tygodniu, nawet w niedziele i święta. Awaryjne otwieranie mieszkań oraz awaryjne otwieranie samochodu w Katowicach i okolicy to usługi które wykonujemy błyskawicznie i traktujemy je priorytetowo - dzwoń do nas 662-869-662 lub (32) 728-13-03 i umów się na dogodny dla siebie termin lub zgłoś sytuację nagłą w każde miejsce. Polecamy się w każdym problemie z zamkiem i otwarciem drzwi: montaż i wymiana zamka w drzwiach, naprawa zamka, otwieranie skrzynek pocztowych euro. Nasz stacjonarny sklep z zamkami do drzwi w Katowicach oferuje największy wybór atestowanych zamków do drzwi antywłamaniowych Gerda, Dierre, Delta i innych producentów. Korzystaj z naszego ponad 25 letniego doświadczenia! Pogotowie Zamkowe w Katowicach dysponuje paroma ekipami serwisowymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie, w zadowalająco szybkich czasie dotrzeć na miejsce nie tylko w Katowicach, ale również w innych miastach na Śląsku – Ślusarz Katowice i okolice 7 dni w tygodniu tel. 662-869-662 lub (32) 728-13-03

Pogotowie zamkowe Katowice

Wszędzie tam, gdzie potrzebujesz pomocy

Problemy z zamkami i zatrzaśniętymi zamkami zdarzają się do dość często. Wezwij na pomoc firmę specjalizującą się w usługach ślusarskich – to jest Pogotowie zamkowe w Katowicach. Do naszych zadań należy między innymi awaryjne otwieranie drzwi. Istniejemy na rynku już od wielu lat i doświadczenie zebrane przez naszych ślusarzy sprawia, że klientom oferujemy wysokiej jakości, kompleksowe usługi ślusarskie.

Z naszej strony oferujemy też fachowe doradztwo – pomożemy dobrać właściwy zamek do drzwi Twojego domu, firmy lub zakładu. W naszej ofercie znajdują się zarówno zamki klasyczne, antywłamaniowe i atestowane, jak i zamki nowoczesne , takie jak elektroniczny zamek do drzwi KESO Entr. obsługiwany za pomocą urządzeń mobilnych , czytnika linii papilarnych, pilota czy kodu.

Pogotowie zamkowe Katowice zajmie się każdym problemem zamkowo-drzwiowym. W ramach dostępnych usług proponujemy m.in. montaż zamków i wymianę zamków.  Prowadzimy także naprawę zamków.

Zatrzaśnięty samochód

Zdarza się, że przez nieuwagę zatrzaśniemy kluczyk w środku samochodu. Taki widok to łakomy kąsek dla złodziei, dlatego nie można oddalić się od samochodu, a wybicie szyby niesie ze sobą dość duże koszty. Ślusarz z Pogotowia zamkowego w Katowicach szybko i profesjonalnie przeprowadzi awaryjne otwieranie samochodów, bez względu na ich markę. Oszczędzimy Twoje nerwy i pieniądze – nie zepsujemy ani karoserii, ani zamka. Znów bezpiecznie, bez żadnych konsekwencji będziesz mógł jeździć swoim autem.

 


Stacjonujemy w różnych miastach w Polsce:

Pogotowie zamkowe Warszawa
Pogotowie zamkowe Poznań
Pogotowie zamkowe Gdańsk
Pogotowie zamkowe Gdynia
Pogotowie zamkowe Sopot
Pogotowie zamkowe Kraków
Pogotowie zamkowe Wrocław
Pogotowie zamkowe Łódź