Naprawa i serwis zamków do drzwi Łódź Dąbrowskiego 662-869-662

Zepsuty zamek – to zadanie dla profesjonalnego ślusarza

Istnieją rzeczy, które w domu można sprawnie i szybko naprawić samemu. Jednak w przypadku zamków, lepiej zdać się na wiedzę i doświadczenie profesjonalistów. Ślusarz będzie wiedział najlepiej, jak zabrać się za naprawę uszkodzonego mechanizmu i jak podjąć się tego bez dodatkowych zniszczeń. Pogotowie zamkowe Łódź – Dąbrowskiego oferuje zarówno montaż, wymianę, jak i naprawę zamków. Również w przypadkach nagłych awarii. A także w czasie niedziel i świąt, ponieważ działamy przez całą dobę!

Zajmujemy się naprawą zamków różnego typu – tradycyjnych, ale też nowoczesnych czy elektronicznych. Pracujemy na specjalistycznym sprzęcie, dzięki któremu nowości również nie są nam obce. Polecamy naprawę nawet drobnych uszkodzeń zamków – warto wziąć pod uwagę, że użytkowanie zepsutych mechanizmów, nawet w niewielkim zakresie, może spowodować więcej szkód w dalszym czasie. A przez to też podnieść koszt całkowitej naprawy mechanizmu.

Nie zajmujemy się tylko montażem i wymianą zamków

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Lódź ul. Pojezierska 32 paw.76
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Sklepy z wkładkami Gerda Rim

Szybki serwis w dzielnicach:

Bałuty, Widzew, Górna, Śródmieście, Polesie, Retkinia, Teofilów

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662


Zadbaj o swój zamek i poczuj się bezpieczniej

Nasza firma oferuje też serwis zamków. Warto o tym pomyśleć, żeby zapewnić sobie właściwe i sprawne działanie mechanizmów zabezpieczających mienie. A przez to też zmniejszyć ryzyko uszkodzeń i awarii. Nasi ślusarze zajmują się także fachową konserwacją zamków. Dzięki temu zamek będzie działał przez wiele lat – sprawnie i bez problemów. Oferujemy Państwu serwis Gerda i serwis Dierre. A jeśli jednak awaria się przytrafi, zajmie się tym także nasze Pogotowie zamkowe mieszczące się w Łodzi przy ulicy Dąbrowskiego.


Szukasz ślusarza, skontaktuj się z nami

Pogotowie Zamkowe Łódź – Dąbrowskiego to profesjonalna firma, zajmująca się usługami ślusarskimi różnego rodzaju. Od montażu, wymiany i naprawy zamków, po awaryjne otwieranie aut i mieszkań. Jeśli przytrafi Ci się któryś z tych problemów, nie próbuj na siłę naprawiać tego sam. Skontaktuj się z nami, zaufaj profesjonalnym ślusarzom, którzy są wyposażeni w specjalistyczny sprzęt, fachową wiedzę i doświadczenie. Wystarczy się z nami skontaktować, telefon: 662-869-662

Pogotowie zamkowe
Awaryjne otwieranie samochodu
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Ślusarz