ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
Gdańsk     •     Gdynia     •     Sopot          Katowice     •     Kraków          Poznań          Warszawa          Wrocław          Łódź     •     inne

Awaryjne otwieranie zamków drzwi

Awaryjne otwieranie zamków drzwi

Awaryjne otwieranie zamków drzwiNasze pogotowie ślusarskie zajmuje się każdą usługą związaną z ślusarstwem – to potrzeby klientów dyktują nasz wachlarz usług. Jedną z najczęściej wybieranych usług jest awaryjne otwieranie zamków wszelkiego rodzaju: zewnętrznych, antywłamaniowych, kłódek, sejfów, samochodowych. Jako załoga doświadczonych specjalistów żaden, nawet najbardziej nietypowy zamek nie jest dla nas problemem i wierzymy, że jesteśmy w stanie otworzyć każdy zamek w sposób bezinwazyjny nie pozostawiając śladu po naszych działaniach.
 
Pogotowie ślusarskie zajmuje się awaryjnym otwieraniem drzwi mieszkań i domów. Zgubione klucze, niechcący zatrzaśnięty jedyny komplet kluczy do mieszkania wewnątrz czy brak możliwości otworzenia drzwi to powody, dla których nasi klienci wzywają pogotowie ślusarskie. Taka usługa nie cierpi zwłoki, dlatego zdecydowaliśmy się na działalność całodobową. Działamy cały tydzień, a nasze pogotowie czynne jest również w dni świąteczne. Dojeżdżamy do klienta w przeciągu kilku minut od zgłoszenia, aby wykonać usługę awaryjnego otwierania drzwi mieszkania solidnie i skutecznie. Dostępni jesteśmy pod numerem 662-869-662
 
Awaryjne otwieranie drzwi zamków Gerda to usługa, która powinna zostać wykonywana przez profesjonalnego ślusarza. Nasze pogotowie ślusarskie zatrudnia wyłącznie ekspertów, a więc wybierając nas mają Państwo gwarancję fachowej obsługi. Sprawnie wykonane awaryjne otwieranie zamków nie pozostawia po sobie śladu zarówno w drzwiach, jak i w nie ingeruje w mechanizm zamka. Kluczem do dobrze wykonanego awaryjnego otwierania jest ocena problemu, znalezienie przyczyny awarii. Oczywistym problemem będzie zgubienie kluczy, lecz przyczyny mogą być inne, tkwić w mechanizmie zamka: może być on przestarzały, wykonany ze słabej jakości materiałów lub nieprawidłowo zainstalowany. Po wykonaniu awaryjnego otwierania drzwi nasz ślusarz informuje, czy problem został rozwiązany. Jeżeli nie, przedstawia rozwiązanie, które będzie najbardziej korzystne dla klienta i na stałe rozwiąże problem związany z zamkiem. Często wystarczy krótka naprawa zamków, która zniweluje problem, może zdarzyć się również tak, że potrzebna będzie wymiana i montaż nowego zamku. Nie pozostawiamy Pastwa z tym problemem samych – pomożemy dobrać odpowiedni zamek, a następnie zainstalujemy zestaw zabezpieczający w sposób prawidłowo w przeciągu kilku minut.
 
Aby awaryjne otwieranie zamków było skuteczne i bezpieczne, należy wykonywać je zgodnie z licencją policji zachowując wszelkiego rodzaju procedury bezpieczeństwa. Precyzja i dokładność to cechy, które powinien posiadać każdy ślusarz, który podejmuje się takiej usługi, jaką jest awaryjne otwieranie mieszkań. I tacy właśnie są nasi ślusarze, którzy doskonale znają starsze i sprawdzone mechanizmy, jak i te najnowsze, które wykorzystują najnowsze zdobycia technologii (np. zamki kodowe szwajcarskiej firmy KESO – ponieważ jesteśmy jedynym przedstawicielem firmy na Polskę, znamy się na tym jak nikt inny).
 
Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań czy domów to nie jedyna usługa, którą wykonujemy. Specjalizujemy się również w awaryjnym otwieraniu samochodów, zamków. Każdy samochód nie ma przed nami tajemnic.
 
Awaryjne otwieranie drzwi samochodów to usługa znana niemal każdemu kierowcy, który spiesząc się kiedyś zatrzasnął kluczyki w środku – czy w stacyjce, czy w bagażniku. Problemu nie ma, gdy posiadamy pod ręką zapasowe klucze. Co jednak, kiedy właśnie straciliśmy jedyne kluczyki? Wystarczy zadzwonić po profesjonalnego ślusarza, który w kilka minut przybędzie na miejsce zdarzenia i sprawnie wykona awaryjne otwieranie naszego samochodu. Nie warto stresować się i próbować samodzielnie otworzyć taki zamek – możemy poważnie uszkodzić delikatny mechanizm zamka samochodowego, zepsuć alarm lub zarysować czy wgnieść karoserię naszego samochodu. Koszt, który poniosą Państwo wzywając profesjonalistę jest wielokrotnie niższy niż koszt późniejszej całkowitej wymiany zepsutego mechanizmu lub naprawy karoserii.  Odradzamy również korzystanie z usług nieprofesjonalnych ślusarzy – nie jest pewne bowiem czy taki ślusarz rzeczywiście posiada kwalifikacje do otwierania tego typu mechanizmów. My posiadamy nie tylko licencję policji, która uprawnia nas do awaryjnego otwierania samochodów, ale posiadamy wiele certyfikatów ze szkoleń organizowanych przez firmy produkujące zamki i zajmujące się zabezpieczeniami.
 
Nasze pogotowie ślusarskie otworzyło już zamki takich popularnych marek jak Fiat, Opel, Mercedes, Porsche czy Ferrari. Otwieranie samochodów mniej wybieranych przez Polaków marek nie stanowi dla nas problemu. Oprócz otwierania samochodów likwidujemy problemy związane z zaciętymi stacyjkami czy też z nieprawidłowo działającym systemem zamykania samochodu. Otwieramy zamki także w łodziach, motorówkach, pomożemy przy awaryjnym otwieraniu sejfu. Dorabianie czy naprawa kluczy z immobilizerem także nie stanowi dla nas problemu. Znamy się na technologii, która uniemożliwia otworzenie drzwi auta przypadkowo, a więc zajmiemy się także problemami wynikającymi z niesprawnym kluczykiem do auta.
 
Awaryjnym otwieranie zamków zajmujemy się już od kilkunastu lat. Jesteśmy ogólnopolską siecią, która codziennie pomaga setkom klientom, którzy zatrzasnęli klucz w samochodzie bądź zgubili klucze do mieszkania. Wiemy, że nasi klienci cenią nas za profesjonalizm i niezawodność. Awaryjne otwieranie wykonujemy całodobowo, ponieważ nie chcemy narażać naszych klientów na stres i straty związane np. ze spóźnieniem na ważne, biznesowe spotkanie.
 
Awaryjne otwieranie zamków wykonujemy najlepiej na rynku. Cechuje nas szybkość, niezawodność, solidność i dyspozycyjność.

Dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzają nas Państwo każdego dnia i zapraszamy do skorzystania z naszych usług kontaktują się pod numerem 662-869-662