Usługi ślusarskie 7 dni w tygodniu

Ślusarz, czyli pogotowie ślusarskie

Uslugi slusarskie

Szybkość reakcji w sytuacji kryzysowej jest jedną z podstawowych cech, która powinna nas interesować, gdy szukamy pomocy. Warto od razu zadzwonić do naszego Pogotowia Zamkowego.

Nasi specjaliści dyżurują przez 7 dni w tygodniu 6:00 – 24:00. Dostępni jesteśmy także w niedziele i święta pod:

Numer telefonu: 662-869-662

Gdy dzwonią Państwo do nas, mają pewność szybkiej reakcji jednej z naszych ekip. Nasze Pogotowie Zamkowe ma zasięg ogólnopolski, a usługi ślusarskie świadczymy na najwyższym poziomie.

Usługi jakie pełnimy, wykonywane są zawsze na najwyższym poziomie. Priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych Klientów.

Do usług ślusarskich, które oferuje nasze Pogotowie Zamkowe zaliczamy

–             awaryjne otwieranie drzwi i mieszkań

W nagłych wypadkach nasi dyżurni specjaliści przyjadą o każdej porze dnia i nocy.  Dla zapewnienia bezpieczeństwa naszym Klientom działamy 7 dni tygodniu, we wszystkie dni w roku, również dni wolne i święta.

–             awaryjne otwieranie samochodów

Specjalizacja, która wymaga szerokiej wiedzy, dużego doświadczenia, i to nie tylko z zakresu ślusarstwa. Nasi technicy otworzą każdy samochód bez dodatkowych szkód.

–             naprawa zamków

Są zamki, które warto naprawić, a nie od razu wymieniać np. unikalne, zabytkowe czy także te, do których dorobienie kluczy wiązałoby się z większym kosztem niż naprawa.

–             montaż i wymiana zamków

Nasze usługi cieszą się dużą popularnością i bardzo dobrą opinią. Ślusarstwo to nasza pasja, w której się spełniamy. Jakość i nowoczesność wykonanej usługi, profesjonalizm techników to nasza wizytówka.

Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów, poparte ciągłymi szkoleniami najlepszych producentów zamków i zabezpieczeń, w połączeniu z naszą dyspozycyjnością i profesjonalnym wyposażeniem w nowoczesne narzędzia, daje nam pozycję lidera w branży w całej Polsce.

Znajomość unikalnych rozwiązań patentowych najlepszych producentów zamków i zabezpieczeń pozwala nam na interwencję w każdym przypadku. U nas znajdziesz duży wybór mechanicznych zamków do drzwi antywłamaniowych: KESOGERDA, DELTA, DIERRE, KESO, MOTTURA, IKON, ASSA-ABLOY, zestawy naprawcze lub całe zamki listwowe: KFV, Metalplast, Winkhaus, GU i elektroniczne firm: SMART-LOCK, EFF-EFF, MOTTURA, SMART-LOCK, SIMONS VOSS, SALTO, JABLOTRON, SATEL, ROGER. Bardzo ważną cechą jest to, że dzięki wiedzy naszych techników pomagamy naszym klientom nie tworząc przy tym dodatkowych szkód. Jakość i estetyka wykonania to nasz atut.

Awaria zamka w domu, pracy lub w samochodzie

Nie ma zamków, które są niezawodne. Wcześniej czy później każdy, nawet najlepszy zamek może się zepsuć, uszkodzić czy wyrobić. Czasem klucz się zatnie albo złamie wewnątrz zamka. W takich sytuacjach wzywamy ślusarza. Ze względu na fakt, że każdy producent drzwi, zamków i zabezpieczeń ma własne opatentowane sposoby na rozwiązanie problemu, wiedza i umiejętności, jakie posiada ślusarz to podstawa. Ponadto, każdy producent posiada wymagania do odpowiednich, dedykowanych pod dany zamek kluczy lub innych nowoczesnych, unikatowych narzędzi. W dzisiejszych czasach usługi ślusarskie są bardzo szeroką dziedziną. Dlatego wybór firmy, której powierzymy nasze bezpieczeństwo jest bardzo ważny.

Oprócz wiedzy, umiejętności, nowoczesnych narzędzi, przy wyborze powinniśmy kierować się jeszcze jednym aspektem. Ślusarz ze względu na specyfikę sytuacji, w której się znajdujemy powinien zareagować od razu, gdy mamy awarię, zablokowane drzwi lub zacięty zamek. Ślusarz powinien działać jak pogotowie ślusarskie, które przyjedzie do nas od razu, gdy pojawi się taka potrzeba.

GSM telefon (7 dni w tygodniu): 662-869-662

Nasi Serwisanci pomagają w wyborze odpowiedniego zabezpieczenia optymalnie dostosowanego do potrzeb Klienta. Służą swoją fachową wiedzą i potrafią przekazać wiele cennych informacji.

Swoją działalnością obejmujemy największe miasta w Polsce takie jak:

Gdańsk
Gdynia
Katowice
Kraków
Poznań
Sopot
Warszawa
Wrocław
Śląsk

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Usługi ślusarskie Warszawa Usługi ślusarskie Wrocław Usługi ślusarskie Gdańsk Usługi ślusarskie Poznań Usługi ślusarskie Kraków Usługi ślusarskie Katowice Usługi ślusarskie ŁódźUsługi ślusarskie LublinUsługi ślusarskie województwo Śląskie Usługi ślusarskie Toruń Usługi ślusarskie Bydgoszcz Usługi ślusarskie Sopot Usługi ślusarskie Gdynia