Ślusarz Poznań, Awaryjne otwieranie mieszkań, awaryjne otwieranie samochodów Poznań

Pogotowie zamkowe Poznań
Awaryjne otwieranie samochodu Poznań
Awaryjne otwieranie mieszkań Poznań
Montaż i wymiana zamków Poznań
Naprawa zamków Poznań
Ślusarz Poznań

Ślusarz Poznań 24H

Ślusarz PoznańUsługi ślusarskie Poznań to zespół wykwalifikowanych osób służących pomocą w sytuacji zatrzaśniętych kluczy w aucie, zagubionych kluczy do mieszkania, zepsutych zamków do drzwi oraz wymianą i montażem nowych zamków, gdy stare są już wysłużone i nie zawsze dają się otworzyć. Awaryjne otwieranie samochodów i drzwi do mieszkań to nasza specjalność.

Bogaci w doświadczenie i wiedzę.

Od ponad 25 lat na rynku świadczymy dla Państwa usługi awaryjnego otwierania różnego rodzaju zamków. Jako nieliczni, dzięki wykwalifikowanej kadrze, jesteśmy wstanie podjąć się każdego zlecenia. Otworzymy drzwi antywłamaniowe, w których najczęściej ulega zatarciu lub uszkodzeniu zamek wielowypustowy poprzez złą regulację drzwi. W takim przypadku nie wystarczą same narzędzia, lecz przede wszystkim umiejętności i wiedza, którą posiadają nasi specjaliści. Nie stanowią dla nas problemu zamki Gerda, z którymi nie każdy fachowiec z branży potrafi sobie poradzić.
Przystępujemy również do nietypowych zleceń tj.: awaryjne otwieranie sejfów, skrytek na pieniądze czy skrzynek pocztowych.

Otworzymy każde drzwi i każdy zamek

Nie ważne jest również jakim samochodem jeździsz – czy jest to Audi, BMW, Citroen, Mercedes, Opel, Porsche, Ferrari czy inna marka – jeżeli nie możesz dostać się do auta, bo zatrzasnąłeś kluczyki w stacyjce lub bagażniku to zadzwoń do nas. Otwieramy samochody bez jakiegokolwiek uszkodzeń zamka. Nasi pracownicy, dzięki zapewnieniu im szeregu szkoleń z zakresu najnowszych technik otwierania aut, są w stanie pomóc Państwu w profesjonalny sposób.

Kompleksowe usługi ślusarskie w Poznaniu

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Poznań ul. Murawa 37C/L5
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 – 16:00

(61) 824-67-96

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Zapraszamy do naszego stacjonarnego sklepu na ul. Murawa 37C/L5 w Poznaniu, gdzie bez większego problemu wykonamy usługę dorabiania kluczy do drzwi mieszkania lub samochodu. Ponadto pomożemy Państwu dobrać odpowiedni zamek do drzwi. W naszym sklepie posiadamy zamki różnych renomowanych firm – Gerda, Salto, Ikon, Keso, Keso ENTR, EffEff, mottura, Dierre i inne.

Masz problem z zamkiem? – Zadzwoń (61) 824-67-96 lub 662-869-662