Ślusarz Katowice, Awaryjne otwieranie mieszkań i samochodów Katowice

Pogotowie zamkowe Katowice
Awaryjne otwieranie samochodu Katowice
Awaryjne otwieranie mieszkań Katowice
Montaż i wymiana zamków Katowice
Naprawa zamków Katowice
Ślusarz Katowice

Ślusarz Katowice 24H

Mieszkasz w Katowicach i masz problem z otworzeniem zamka w samochodzie? Drzwiach wejściowych do mieszkania? A może potrzebujesz wymienić i zamontować nowy zamek w drzwiach? Pogotowie Ślusarskie świadczy dla Państwa te usługi przez wszystkie dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę.

Ślusarze z prawdziwego zdarzenia

Awaryjne otwieranie samochodów na terenie Katowic i okolic to usługa, którą w szybki i niezawodny sposób dla Państwa zrealizujemy. Wiemy, jaki stres niesie ze sobą sytuacja, w której nie możemy dostać się do auta, a goni nas czas, bo jest tak wiele spraw do załatwienia. Nasi eksperci od otwierania zamków samochodowych są do Państwa dyspozycji.
Specjalizujemy się również w awaryjnym otwieraniu mieszkań oraz różnego rodzaju innych zamków. Przyjmujemy również nietypowe zgłoszenia awaryjnego otwierania takich zamków jak: zamki w sejfach, skrzynki pocztowe czy kasetki na pieniądze.

Awaryjne otwieranie zamków to nasza specjalność, dlatego podejmujemy się każdego zlecenie zgłoszonego przez Państwa. Nasza skuteczność w otwieraniu to 100%, co zwiększa grono zadowolonych klientów korzystających z naszych usług.

Otwieramy również drzwi antywłamaniowe, które posiadają zamki wielowypustowe. Często poprzez źle wyregulowane drzwi zamek wielowypustowy może ulec uszkodzeniu lub zatarciu. W takiej sytuacji potrzebny jest doświadczony fachowiec, który w należyty sposób podejdzie do zaistniałej sytuacji.

Kompleksowe obsługa ślusarska w Katowicach

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Katowice ul. Morcinka 11
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Co w sytuacji kiedy zamek w drzwiach będzie stawiał opór?

Ślusarz Katowice, Awaryjne otwieranie mieszkań, awaryjne otwieranie samochodów KatowiceJeśli czujesz, że zamek w drzwiach nie chodzi już tak lekko, zacina się lub czasem nie możesz przekręcić klucza w drzwiach warto zastanowić się nad szybkim wezwaniem specjalistów. Ślusarze z pogotowia zamkowego w Katowicach przyjadą i pomogą nie tylko naprawić zamek, ale także w razie potrzeby wykonają montaż i wymianę zamków. Jesteśmy zawsze przygotowani, aby rozwiązać Twój zamkowy problem!

Wykonujemy montaż i wymianę zamków każdego rodzaju. Dla naszych ślusarzy nie mają tajemnic nie tylko tradycyjne i stosunkowo proste zamki nawierzchniowe czy wpuszczane, ale także zamki najbardziej skomplikowane – antywłamaniowe oraz patentowe. Pogotowie zamkowe posiada w ramach swoich usług m.in. naprawa zamka w drzwiach, montaż i wymianę zamków typu Gerda, Ikon czy Keso.

Zapraszamy do naszego sklepu z zamkami w Katowicach na ul. Morcinka 11-13.   

Zadzwoń do nas – 662-869-662