Zamki do drzwi

Zamki do drzwi – jaki zamek wybrać

Zamki to element gwarantujący bezpieczeństwo mienia. Bez niego nie obejdą się żadne drzwi zewnętrzne. Prawidłowo dobrany zamek do drzwi doskonale spełni funkcję ochrony przed niepowołanym wtargnięciem.
Jaki zamek wybrać, aby dobrze wypełnił stawiane przed nim zadanie? Najlepiej w tej sprawie zwrócić się do specjalistów. ABC Zabezpieczeń to firma, która nie tylko dysponuje różnorodnymi rodzajami zamków, ale także pomoże swoim klientom dobrać optymalny model do wskazanych drzwi.
 
Zamek główny to podstawowe zabezpieczenie drzwi. Zazwyczaj jest nim zamek wpuszczany. W ofercie ABC Zabezpieczeń, znajduje się bardzo bogaty wybór różnorodnych modeli zamków wyprodukowanych przez najlepsze w tej branży firmy funkcjonujące na rynku. Oferujemy także zamki jednopunktowe, w tym zamki środkowe i zamki z klapką, które przeznaczone są do różnego rodzaju drzwi, m.in. drzwi profilowych, wykonanych z PCV i aluminium. Zamki jednopunktowe sprawdzą się także w drzwiach pokojowych i pełnych drzwiach wejściowych. Można je również zamontować w bramkach i furtkach. Innym rodzajem są zamki wielopunktowe (często zwane centralnymi kasetami drzwi antywłamaniowych) oraz zamki listwowe (hakowe).

Zamki do drzwi mieszkan
 
W naszej ofercie mamy także zamki, które mogą spełniać dodatkowe zabezpieczenie drzwi zewnętrznych. Do tej kategorii należą zamki nawierzchniowe. Innym rodzajem są zamki sztabowe, zwane często także zamkiem górnym, które zazwyczaj są montowane jako drugi zamek w drzwiach i rozpoznawane są jako te, gwarantujące bezpieczeństwo oraz pełną niezawodność. Także zamek wierzchni może stanowić doskonałe zabezpieczenie dodatkowe. Wato dodać, że ten mechanizm często ma charakter antywłamaniowy.
Szczególnym rodzajem polecanych przez nas zamków są zamki specjalne. Doskonale w praktyce sprawdzają się zamki antypaniczne, do drzwi p-poż. czy samo ryglujące.
Bez wątpienia posiadanie dwóch różnych rodzajów zamków w drzwiach wejściowych zasadniczo podnosi stopień ich zabezpieczenia przed włamaniem.

Postaw na znanych producentów

Warto zadbać, aby w Twoim domu, biurze czy firmie zainstalowane zostały zamki sprawdzone i gwarantujące odpowiedni stopień zabezpieczeń. Pogotowie zamkowe poleca Państwu wyłączenie sprawdzonych producentów, którzy gwarantują najwyższą jakość oferowanych produktów. Najlepsze zamki w swoich klasach oferują powszechnie znane marki, takie jak: Evva, FUHR, GERDA, DIERRE, IKON, ISEO, KESO, LOB, METALPLAST, MOTTURA czy SALTO.

 
Pogotowie zamkowe – sposób na dobrze zabezpieczone drzwi

Jesteśmy firmą, która już przeszło 20 lat działa na runku usług ślusarskich. Gwarantujemy naszym klientom wysoki stopień zabezpieczenia mienia. Z  naszymi zamkami z pewnością poczują się Państwo w pełni bezpiecznie. Z naszych usług w zakresie sprzedaży zamków oraz montażu lub wymiany zamków mogą Państwo skorzystać w całej Polsce. Zachęcamy do kontaktu – tel. 662-869-662 Polecamy się.

Swoją działalnością obejmujemy największe miasta w Polsce takie jak:
 
Gdańsk
Gdynia 
Katowice 
Kraków 
Poznań 
Sopot 
Warszawa 
Wrocław

 

Zamki do drzwi Warszawa Zamki do drzwi Wrocław Zamki do drzwi Gdańsk Zamki do Drzwi Poznań Zamki do Drzwi Kraków Zamki do Drzwi Katowice Zamki do Drzwi Łódź