ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
Gdańsk     •     Gdynia     •     Sopot          Katowice     •     Kraków          Poznań          Warszawa          Wrocław          Łódź     •     inne

Sklep stacjonarny z zamkami Poznań

 sklep z zamkami do drzwi poznan

Sklep z zamkami do drzwi Poznań ul. Murawa 37C/L5 – u nas kupisz wkładki z zębatka, okucia antywłamaniowe, zamki nawierzchniowe i wpuszczane do drzwi oraz zamki listwowe wszystkich znanych producentów: AssaAbloy, AXA, Gerda, Ciepierre, Delta, DOM, Dierre, EffEff, EVVA, Fuhr, GU, GTV, IKON, KESO, KFV, Metalplast, Mottura, Securemme, SimonsVoss, Winkhaus. Nasz firmowy sklep z zamkami jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

zamek do drzwi Keso Gdansk Wkladka Gerda Rim Gdansk zamek do drzwi Dierre Poznań elektrozaczepy effeff Poznań zamek do drzwi Ikon Gdanskwkladka do drzwi Evva Gdanskzamek wpuszczany Mottura GdanskElektroniczny zamek do drzwi Salto Poznań

Najwyższa jakość, sprawdzone rozwiązania

W naszym sklepie sprzedajemy zamki i inne zabezpieczenia charakteryzujące się wysoką jakością, której nie znajdziesz w produktach dostępnych np. w marketach budowlanych. Proponujemy wyłączenie produkty sprawdzonych marek, które gwarantują wysoką odporność na włamanie. – należą do nich zamki marki Gerda, Ikon, Mottura, Keso, Salto, SimonsVoss czy EffEff.

Wysoka jakość wykonania, zastosowanie podzespołów przygotowanych ze stopu metali twardych oraz estetyka produktów sprawiają, że znajdują one uznanie w oczach wymagających klientów zwracających uwagę na elegancję i wysoki stopień zabezpieczenia pomieszczeń.

W razie wątpliwości i pytań zachęcamy do kontaktu – tel. (61) 824-67-96 lub 662-869-662. Potrzebny Ci sprawdzony sklep z zamkami do drzwi mieszkań? Zapraszamy do naszego punktu – tu z pewnością wybierzesz bezpieczne zamki do swoich drzwi.

wkladki do zamkow Gdansk
zabezpieczenia do okien i drzwi Gdansk

zamki wpuszczane gdansk
sejfy Gdansk
alarmy i CCTV

Wiarygodna firma

Na miejscu można również dorobić klucz mieszkaniowy. Oprócz zamków i innych zabezpieczeń mechanicznych oferujemy bezprzewodowe i przewodowe systemy alarmowe, elektroniczną kontrolę dostępu oraz kamery CCTV. Od ponad 25 lat oferujemy kompleksową obsługę zabezpieczeń a nasza lista referencyjna jest wizualizuje naszą fachowość i kompetencje.

Zakup zamków z montażem

Zamki można kupić u nas w sklepie „BEZ” lub „Z” MONTAŻEM. Nasze mobilne ekipy techniczne są osiągalne 7 dni w tygodniu w godzinach 7:00-24:00.

Wymiana zamka w drzwiach Gerda Poznań

Kup zamki u specjalistów

Nasz sklep z artykułami przeznaczonymi do zabezpieczenia pomieszczeń w Poznaniu posiada największy wybór zamków i okuć antywłamaniowych do drzwi. Gwarantujemy wysokiej jakości asortyment, który sprawdzi się zarówno w:

•             budynkach mieszkalnych,
•             obiektach przemysłowych i usługowych,
•             budowlach o charakterze publicznym,
•             hotelach i pensjonatach.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy ofertę różnorodnych zabezpieczeń, które z powodzeniem można dopasować do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. W naszym sklepie z zamkami w Poznaniu można nabyć zarówno zamki nawierzchniowe i wpuszczane, jak i wysokiej jakości zamki antywłamaniowe oraz elektroniczne. Dodatkowo, dla najbardziej wymagających klientów posiadamy szeroką ofertę zabezpieczeń antywłamaniowych, takich jak:

•             alarmy antywłamaniowe,
•             kamery,
•             urządzenia kontroli dostępu,
•             sejfy,
•             zamki do okien i balkonów.

Jeśli zależy Ci na wiarygodnym zabezpieczeniu postaw na sprawdzone marki oraz na specjalistów, którzy pomogą Ci dobrać optymalne rozwiązania dla Twoich potrzeb.
Zapraszamy do naszych punktów w innych miastach:

Sklep z zamkami Wrocław
Sklep z zamkami Warszawa
Sklep z zamkami Kraków
Sklep z zamkami Gdańsk
Sklep z zamkami Katowice

Sklep z zamkami do drzwi Poznań, ul. Murawa 37C/L5 jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. ZAPRASZAMY!

Pogotowie zamkowe Poznań
Awaryjne otwieranie samochodu Poznań
Awaryjne otwieranie mieszkań Poznań
Montaż i wymiana zamków Poznań
Naprawa zamków Poznań
Ślusarz Poznań