Sklep stacjonarny z zamkami Poznań

 sklep z zamkami do drzwi poznan

Sklep z zamkami do drzwi Poznań ul. Murawa 37C/L5 – u nas kupisz wkładki z zębatka, okucia antywłamaniowe, zamki nawierzchniowe i wpuszczane do drzwi oraz zamki listwowe wszystkich znanych producentów: AssaAbloy, AXA, Gerda, Ciepierre, Delta, DOM, Dierre, EffEff, EVVA, Fuhr, GU, GTV, IKON, KESO, KFV, Metalplast, Mottura, Securemme, SimonsVoss, Winkhaus. Nasz firmowy sklep z zamkami jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

zamek do drzwi Keso Wkladka Gerda Rim Zamek do drzwi Dierre elektrozaczepy effeff zamek do drzwi Ikonwkladka do drzwi Evvazamek wpuszczany MotturaElektroniczne zamki do drzwi Salto

Gdzie kupić zamek lub zamówić wkładkę do drzwi?

kup wkładke

Wkładkę można kupić u nas w sklepie internetowym (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

w naszym sklepie stacjonarnym:

ul. Murawa 37C/L5, 61-655 Poznań.

Sklepy z wkładkami Gerda Rim

Zakup antywłamaniowych zamków do drzwi w tym KESO RIM 6000 S lub zamówienie usługi wymiany zamka jest możliwy bezpośrednio u naszego technika.

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat zamków do drzwi? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzinach 6:00 do 24:00): 662-869-662

Najwyższa jakość, sprawdzone rozwiązania

W naszym sklepie sprzedajemy zamki i inne zabezpieczenia charakteryzujące się wysoką jakością, której nie znajdziesz w produktach dostępnych np. w marketach budowlanych. Proponujemy wyłączenie produkty sprawdzonych marek, które gwarantują wysoką odporność na włamanie. – należą do nich zamki marki Gerda, Ikon, Mottura, Keso, Salto, SimonsVoss czy EffEff.

Wysoka jakość wykonania, zastosowanie podzespołów przygotowanych ze stopu metali twardych oraz estetyka produktów sprawiają, że znajdują one uznanie w oczach wymagających klientów zwracających uwagę na elegancję i wysoki stopień zabezpieczenia pomieszczeń.

W razie wątpliwości i pytań zachęcamy do kontaktu – tel. (61) 824-67-96 lub 662-869-662. Potrzebny Ci sprawdzony sklep z zamkami do drzwi mieszkań? Zapraszamy do naszego punktu – tu z pewnością wybierzesz bezpieczne zamki do swoich drzwi.

wkladki do zamkow
zabezpieczenia do okien i drzwi

zamki wpuszczane
sejfy
alarmy i CCTV

Wiarygodna firma

Na miejscu można również dorobić klucz mieszkaniowy. Oprócz zamków i innych zabezpieczeń mechanicznych oferujemy bezprzewodowe i przewodowe systemy alarmowe, elektroniczną kontrolę dostępu oraz kamery CCTV. Od ponad 30 lat oferujemy kompleksową obsługę zabezpieczeń a nasza lista referencyjna jest wizualizuje naszą fachowość i kompetencje.

Zakup zamków z montażem

Zamki można kupić u nas w sklepie „BEZ” lub „Z” MONTAŻEM. Nasze mobilne ekipy techniczne są osiągalne 7 dni w tygodniu w godzinach 7:00-24:00.

Wymiana zamka w drzwiach Gerda Poznań

Kup zamki u specjalistów

Nasz sklep z artykułami przeznaczonymi do zabezpieczenia pomieszczeń w Poznaniu posiada największy wybór zamków i okuć antywłamaniowych do drzwi. Gwarantujemy wysokiej jakości asortyment, który sprawdzi się zarówno w:

•             budynkach mieszkalnych,
•             obiektach przemysłowych i usługowych,
•             budowlach o charakterze publicznym,
•             hotelach i pensjonatach.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy ofertę różnorodnych zabezpieczeń, które z powodzeniem można dopasować do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. W naszym sklepie z zamkami w Poznaniu można nabyć zarówno zamki nawierzchniowe i wpuszczane, jak i wysokiej jakości zamki antywłamaniowe oraz elektroniczne. Dodatkowo, dla najbardziej wymagających klientów posiadamy szeroką ofertę zabezpieczeń antywłamaniowych, takich jak:

•             alarmy antywłamaniowe,
•             kamery,
•             urządzenia kontroli dostępu,
•             sejfy,
•             zamki do okien i balkonów.

Jeśli zależy Ci na wiarygodnym zabezpieczeniu postaw na sprawdzone marki oraz na specjalistów, którzy pomogą Ci dobrać optymalne rozwiązania dla Twoich potrzeb.

Zapraszamy do naszych punktów w innych miastach:

Sklep z zamkami Wrocław
Sklep z zamkami Warszawa
Sklep z zamkami Kraków
Sklep z zamkami Gdańsk
Sklep z zamkami Katowice

Sklep z zamkami do drzwi Poznań, ul. Murawa 37C/L5 jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. ZAPRASZAMY!

Pogotowie zamkowe Poznań
Awaryjne otwieranie samochodu Poznań
Awaryjne otwieranie mieszkań Poznań
Montaż i wymiana zamków Poznań
Naprawa zamków Poznań
Ślusarz Poznań