Awaryjne Otwieranie Samochodów

Awaryjne Otwieranie SamochodówNasi technicy są do Państwa dyspozycji 24h przez 7 dni w tygodniu również w dni świąteczne i są do dyspozycji pod numerem telefonu 662-869-662 dzień i noc.

Zatrzasnąłeś kluczyki w samochodzie? Nie możesz dostać się do środka a spieszysz się na spotkanie, do domu czy do pracy? To nie jest katastrofa! Zadzwoń do Pogotowia zamkowego pod numer 662-869-662, a nasi ślusarze błyskawicznie zajmą się naprawą zamków!
Awaryjne otwieranie samochodów to nasza specjalność. Codziennie w całej Polsce pomagamy kilku, czasem kilkunastu osobom, którym zdarzyło się zatrzasnąć kluczyki wewnątrz auta. W tej dziedzinie mamy ponad 20 – letnie doświadczenie i dlatego warto nam zaufać! Szybko i sprawnie wykonamy także montaż i wymianę zamków.

Umiejętności, wiedza i doświadczenie to nasze atuty

Awaryjnym otwieraniem aut zajmujemy się od wielu lat. Codziennie na terenie całej Polski pomagamy Klientom, którzy zatrzasnęli wewnątrz samochodów klucze. Wiemy, że tą usługę robimy najlepiej na rynku! Nam możesz zaufać – profesjonalnie i bez żadnych uszkodzeń otworzymy każde zatrzaśnięte samochodowe drzwi! Sprawnie wykonamy także awaryjne otwieranie mieszkań.
Nasi pracownicy systematycznie przechodzą cykle szkoleniowe, na których poznają nowości techniczne i technologiczne z branży zamków samochodowych. Taka specjalistyczna wiedza pozwala na awaryjne otwieranie każdych drzwi.

Postaw na firmę z doświadczeniem i niezbędną wiedzą – czyli na Pogotowie zamkowe, a koszty otwarcia samochodu sprowadzą się wyłącznie do usługi awaryjnego otwierania auta. Nasi ślusarze nie zniszczą Ci zamka w drzwiach, nie porysują lub pogniotą karoserii i z pewnością nie zbiją szyb. Usługa realizowana przez domorosłego „fachowca” może Cię w konsekwencji kosztować znacznie więcej niż zwykłe awaryjne otwieranie samochodu. Naprawa blacharki i wstawienie nowej szyby to już całkiem spore pieniądze!

Otworzymy każdy samochód

Wieloletnie doświadczenie oraz zdobyta wiedza powodują, że ślusarze zatrudnieni w Pogotowiu zamkowym potrafią bez problemu otworzyć drzwi wszystkich popularnych marek samochodowych. Nie mają przed nimi tajemnic mechanizmy z mercedesów, fordów, volkswagenów, fiatów, audi, BMW, opli czy samochodów marki Skoda oraz innych. Co więcej, nasi ślusarze bezinwazyjnie potrafią otworzyć także samochody luksusowe, takie jak porsche czy ferrari.

Zawsze dla Ciebie

Pogotowie zamkowe to firma otwarta na potrzeby Klientów. Wiemy, że niespodziewane sytuacje zdarzają się w najmniej oczekiwanych momentach. Dlatego też pracujemy przez 24 godziny na dobę i to przez 7 dni w tygodniu – także w niedzielę i święta.

Z pewnością możesz nam zaufać. Zadzwoń i przekonaj się sam, że zatrzaśnięte drzwi w samochodzie to nie jest koniec świata!

Swoją działalnością obejmujemy największe miasta w Polsce takie jak:

Gdańsk
Gdynia
Katowice
Kraków
Poznań
Sopot
Warszawa
Wrocław
Łódź
Śląsk

GSM ogólnopolski telefon całodobowy 662-869-662

Baner - godla miast

Ślusarz
Awaryjne otwieranie aut
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków

Pogotowie zamkowe