Producenci zamków do drzwi

Zamek Gerda
Zamki Salto
Zamki KESO
Zamki Ikon
Mottura
Simons Voss
EffEff
Grupa ASSA ABLOY

Zamek do drzwi to niezbędne wyposażenie każdego pomieszczenia. Warto zainwestować w zabezpieczenie, które zagwarantuje wysoką odporność na włamania oraz będzie skutecznym zabezpieczeniem mienia. 

W naszej ofercie proponujemy wyłącznie zamki renomowanych producentów, których produkty są znane i cenione zarówno w Polsce, jak i na świecie. Posiadają one stosowne certyfikaty potwierdzające oferowane przez nie skuteczne zabezpieczenie przed nieuprawnionym wtargnięciem osób niepożądanych.

Różnorodne modele 

Producenci zamków do drzwi mieszkań – w tym KESO, GERDA, IKON, SALTO, MOTTURA, SIMONS VOSS, DIERRE i inne – proponują bogaty wachlarz rozwiązań dostosowany do potrzeb i oczekiwań klientów.  W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno zamki tradycyjne, w tym zamki nawierzchniowe, jak i modele antywłamaniowe czy elektroniczne. Proponujemy również szeroki wybór wkładek dostosowanych do różnych okuć. Dzięki temu klienci mogą dobierać mechanizmy odpowiadające ich indywidualnym wymaganiom oraz oczekiwaniom.

Nie wiesz, jaki zamek będzie odpowiedni do drzwi w Twoim mieszkaniu, biurze, firmie? Zapytaj naszych ekspertów – pomożemy dobrać taki mechanizm, który zagwarantuje Ci najwyższy stopień zabezpieczenia. Służymy naszą wiedzą i pomocą. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam wskazać zamki, które doskonale sprawdzają się w określonych lokalizacjach czy pomieszczeniach.

W razie potrzeby służymy radą i pomocą także w miejscu Twojego zamieszkania – ślusarz z Pogotowia zamkowego przyjedzie we wskazane miejsce, gdzie określi zapotrzebowanie i wymagany stopień zabezpieczeń, jaki musi spełnić montowany mechanizm.

Usługi ślusarskie na wysokim poziomie

Sprzedaż zamków renomowanych firm takich, jak: Gerda, Dierre, Salto, Ikon, Simons Voss, Keso Entr, Keso, to tylko jeden z filarów działalności naszej firmy. Zajmujemy się także kompleksową obsługą klientów indywidualnych, firmowych czy instytucjonalnych. Wśród wykonywanych usług ślusarskich znajdują się między innymi montaż i wymiana zamków oraz naprawa zamków. Na zlecenie klientów prowadzimy także serwis zamów.

Skorzystaj z naszych usług

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą zamków firmowanych markami najlepszych producentów. Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze mechanizmu lub potrzebujesz jednej z usług ślusarskich  – zadzwoń –Jesteśmy do Twoich usług!

tel. 662-869-662

Producenci zamkow Gerda, Keso, Ikon, Salto