Ślusarz Kraków 24H

Ślusarz Kraków 24HUsługi ślusarskie w Krakowie reprezentuje zespół profesjonalnych, wysoko wykwalifikowanych fachowców służących Państwu pomocą w awaryjnych sytuacjach z zamkiem, takich jak: zatrząśnięcie kluczy wewnątrz auta, zgubienie kluczy do mieszkania czy zepsuty zamek w drzwiach.
Pomagamy Państwu również świadcząc usługi montażu i wymiany zamków, a także naprawy zamków. Jeśli konieczna okaże się wymiana zamka na nowy, nie muszą Państwo samodzielnie poszukiwać odpowiedniego urządzenia, gdyż ślusarz realizujący zlecenie zaproponuje najlepszy zamek dla Państwa i z pewnością będzie miał go ze sobą.

Nie tylko montaż zamka w drzwiach, również awaryjne otwieranie

Do naszych specjalności należą awaryjne otwarcia, w tym awaryjne otwieranie samochodów każdej marki oraz awaryjne otwieranie drzwi mieszkań i domów.
Otwieramy auta marek zarówno popularnych, jak i luksusowych – dla nas to żaden problem by otworzyć zamek BMW, Audi, Porsche czy Ferrari. Nasi ślusarze, dzięki profesjonalnym szkoleniom w jakich uczestniczą, sprawnie otworzą każdy samochód nie uszkadzając jego zamka.
 
Na rynku usług ślusarskich obecni jesteśmy od ponad 20 lat, świadcząc usługi awaryjnych otwarć wszelkiego rodzaju zamków i drzwi. Stanowimy zespół profesjonalnych, doskonale przeszkolonych fachowców, którzy podejmą się wykonania każdego zlecenia ślusarskiego. Do naszych codziennych obowiązków należy między innymi skomplikowane otwieranie drzwi antywłamaniowych oraz certyfikowanych zamków, w tym marki Gerda. Przy realizacji takiego zlecenia konieczne jest zarówno korzystanie z  nowoczesnych narzędzi, jak i posiadanie fachowych umiejętności –a tym dysponują zatrudniani przez nas ślusarze.

Stawiaj na sprawdzonych ślusarzy

Podejmujemy się również realizacji nietypowych zadań ślusarskich, wśród których znajdują się awaryjne otwieranie sejfów, skrytek na kosztowności oraz skrzynek pocztowych.

Profesjonalne usługi ślusarskie świadczymy w Krakowie i w jego okolicy, telefon 662-869-662 lub (12) 376-50-30