Ślusarz Kraków 24H

Pogotowie zamkowe Kraków
Awaryjne otwieranie samochodu Kraków
Awaryjne otwieranie mieszkań Kraków
Montaż i wymiana zamków Kraków
Naprawa zamków Kraków
Ślusarz Kraków

Ślusarz Kraków 24HUsługi ślusarskie w Krakowie reprezentuje zespół profesjonalnych, wysoko wykwalifikowanych fachowców służących Państwu pomocą w awaryjnych sytuacjach z zamkiem, takich jak: zatrząśnięcie kluczy wewnątrz auta, zgubienie kluczy do mieszkania czy zepsuty zamek w drzwiach.
Pomagamy Państwu również świadcząc usługi montażu i wymiany zamków, a także naprawy zamków. Jeśli konieczna okaże się wymiana zamka na nowy, nie muszą Państwo samodzielnie poszukiwać odpowiedniego urządzenia, gdyż ślusarz realizujący zlecenie zaproponuje najlepszy zamek dla Państwa i z pewnością będzie miał go ze sobą.

Nie tylko montaż zamka w drzwiach, również awaryjne otwieranie

Do naszych specjalności należą awaryjne otwarcia, w tym awaryjne otwieranie samochodów każdej marki oraz awaryjne otwieranie drzwi mieszkań i domów.
Otwieramy auta marek zarówno popularnych, jak i luksusowych – dla nas to żaden problem by otworzyć zamek BMW, Audi, Porsche czy Ferrari. Nasi ślusarze, dzięki profesjonalnym szkoleniom w jakich uczestniczą, sprawnie otworzą każdy samochód nie uszkadzając jego zamka.

Na rynku usług ślusarskich obecni jesteśmy od ponad 20 lat, świadcząc usługi awaryjnych otwarć wszelkiego rodzaju zamków i drzwi. Stanowimy zespół profesjonalnych, doskonale przeszkolonych fachowców, którzy podejmą się wykonania każdego zlecenia ślusarskiego. Do naszych codziennych obowiązków należy między innymi skomplikowane otwieranie drzwi antywłamaniowych oraz certyfikowanych zamków, w tym marki Gerda. Przy realizacji takiego zlecenia konieczne jest zarówno korzystanie z  nowoczesnych narzędzi, jak i posiadanie fachowych umiejętności –a tym dysponują zatrudniani przez nas ślusarze.

Pogotowie zamkowe Kraków – Dostępni 7 dni w tygodniu

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat usług ślusarskich? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Stawiaj na sprawdzonych ślusarzy

Podejmujemy się również realizacji nietypowych zadań ślusarskich, wśród których znajdują się awaryjne otwieranie sejfów, skrytek na kosztowności oraz skrzynek pocztowych.

Profesjonalne usługi ślusarskie świadczymy w Krakowie i w jego okolicy, telefon 662-869-662