NAPRAWA ZAMKÓW – SERWIS ZAMKOWY

Potrzebna jest naprawa zamków? Zadzwoń do nas!

Naprawa zamkówKażdy mechanizm ma swoją wytrzymałość – dotyczy to także zamków w drzwiach, które niestety od czasu do czasu się psują.  Jeśli kiedykolwiek miałeś problemy z mechanizmem zamykającym drzwi zapisz sobie numer 662-869-662. Tak szybko dodzwonisz się do Pogotowia zamkowego, które jest firmą zajmującą się naprawą zamków.
Ślusarze z Pogotowia zamkowego to elita wśród osób zajmujących się wszelkiego typu usługami związanymi z naprawą zamków czy z montażem i wymianą zamków. Dysponujemy najlepszymi specjalistami, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie, wiedzę i umiejętności, które sprawiają, że żaden zamek nie ma przed nimi tajemnic.
Jeśli zauważyłeś, że zamek w Twoich drzwiach inaczej chodzi, nie pracuje już tak lekko jak wcześniej lub zaczyna się zacinać nie zwlekaj, tylko zadzwoń do Pogotowia zamkowego. Przyjedziemy i wykonamy naprawę zamka.

Wybierz Pogotowie zamkowe

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Na rynku istniejemy już przeszło 30 lat. Przez ten okres naprawiliśmy już steki tysięcy zamków, drugie tyle wymieniliśmy lub zamontowaliśmy. Wykonujemy także bardzo specyficzne zlecenia, w których jesteśmy niezastąpieni – są to: awaryjne otwieranie mieszkań czy awaryjne otwieranie samochodów.
Oprócz doświadczenia Pogotowie zamkowe swoim Klientom oferuje profesjonalne usługi poparte wiedzą i umiejętnościami na najwyższym poziomie. Wszyscy nasi ślusarze uczestniczą w specjalistycznych, branżowych szkoleniach, dzięki czemu posiadają najnowszą wiedzę umożliwiającą także naprawę najnowszych zamków. Dla nas żaden zamek nie ma tajemnic – równie sprawnie naprawimy prosty zamek nawierzchniowy, jak i najbardziej skomplikowane modele antywłamaniowe czy patentowe.
Kluczem do sukcesu Pogotowia zamkowego są także odpowiednie narzędzia. Wszyscy nasi ślusarze są wyposażeni w odpowiedni zestaw profesjonalnych i najbardziej zaawansowanych narzędzi, które umożliwiają szybką i skuteczną naprawę zamków.

Dla Ciebie. Codziennie.

Wiemy, że zamki lubią się psuć i zacinać w najmniej odpowiednim momencie. Dlatego też do dyspozycji naszych Klientów jesteśmy przez . W dodatku przez
7 dni tygodniu: 6:00 – 24:00 przez okrągły rok – także w niedzielę i święta. Działamy szybko i zawsze wtedy, kiedy Tobie pasuje. Zamek naprawimy nawet w Wigilię.

Zadzwoń pod numer 662-869-662 i dołącz do naszych zadowolonych Klientów. 

Naprawa zamków to jedna z głównych naszych usług ślusarskich. Oprócz niej wykonujemy również: 

–             montaż i wymiana zamków,
–             awaryjne otwieranie mieszkań, drzwi
–             awaryjne otwieranie samochodów,
–             ślusarstwo.
 
Z usług naszego Pogotowia Zamkowego korzystają przedsiębiorstwa, instytucje oraz klienci indywidualni. Nasi Klienci wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć.

Dołączcie Państwo do grona naszych zadowolonych Klientów.

Aby skorzystać z naszych usług, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 662-869-662

Swoją działalnością obejmujemy największe miasta w Polsce takie jak:

Gdańsk
Gdynia
Katowice
Kraków
Łódź
Poznań
Sopot
Warszawa
Wrocław
Śląsk

Baner - godla miast

Ślusarz 24/7
Awaryjne otwieranie aut
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków

Pogotowie zamkowe