NAPRAWA ZAMKÓW - CAŁODOBOWY SERWIS ZAMKOWY

Potrzebna jest naprawa zamków? Zadzwoń do nas!

Naprawa zamkówKażdy mechanizm ma swoją wytrzymałość – dotyczy to także zamków w drzwiach, które niestety od czasu do czasu się psują.  Jeśli kiedykolwiek miałeś problemy z mechanizmem zamykającym drzwi zapisz sobie numer 662-869-662. Tak szybko dodzwonisz się do Pogotowia zamkowego, które jest firmą zajmującą się naprawą zamków.
Ślusarze z Pogotowia zamkowego to elita wśród osób zajmujących się wszelkiego typu usługami związanymi z naprawą zamków czy z montażem i wymianą zamków. Dysponujemy najlepszymi specjalistami, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie, wiedzę i umiejętności, które sprawiają, że żaden zamek nie ma przed nimi tajemnic.
Jeśli zauważyłeś, że zamek w Twoich drzwiach inaczej chodzi, nie pracuje już tak lekko jak wcześniej lub zaczyna się zacinać nie zwlekaj, tylko zadzwoń do Pogotowia zamkowego. Przyjedziemy i wykonamy naprawę zamka.

Wybierz Pogotowie zamkowe

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Na rynku istniejemy już przeszło 20 lat. Przez ten okres naprawiliśmy już steki tysięcy zamków, drugie tyle wymieniliśmy lub zamontowaliśmy. Wykonujemy także bardzo specyficzne zlecenia, w których jesteśmy niezastąpieni – są to: awaryjne otwieranie mieszkań czy awaryjne otwieranie samochodów.
Oprócz doświadczenia Pogotowie zamkowe swoim Klientom oferuje profesjonalne usługi poparte wiedzą i umiejętnościami na najwyższym poziomie. Wszyscy nasi ślusarze uczestniczą w specjalistycznych, branżowych szkoleniach, dzięki czemu posiadają najnowszą wiedzę umożliwiającą także naprawę najnowszych zamków. Dla nas żaden zamek nie ma tajemnic – równie sprawnie naprawimy prosty zamek nawierzchniowy, jak i najbardziej skomplikowane modele antywłamaniowe czy patentowe.
Kluczem do sukcesu Pogotowia zamkowego są także odpowiednie narzędzia. Wszyscy nasi ślusarze są wyposażeni w odpowiedni zestaw profesjonalnych i najbardziej zaawansowanych narzędzi, które umożliwiają szybką i skuteczną naprawę zamków.

Dla Ciebie. Codziennie.

Wiemy, że zamki lubią się psuć i zacinać w najmniej odpowiednim momencie. Dlatego też do dyspozycji naszych Klientów jesteśmy przez 24 godziny na dobę. W dodatku przez 7 dni w tygodniu – także w niedzielę i święta. Działamy szybko i zawsze wtedy, kiedy Tobie pasuje. Zamek naprawimy nawet w Wigilię.
Zadzwoń pod numer 662-869-662 i dołącz do naszych zadowolonych Klientów. 

Naprawa zamków to jedna z głównych naszych usług ślusarskich. Oprócz niej wykonujemy również: 

–             montaż i wymiana zamków,
–             awaryjne otwieranie mieszkań, drzwi
–             awaryjne otwieranie samochodów,
–             ślusarstwo
 
Z usług naszego Pogotowia Zamkowego korzystają przedsiębiorstwa, instytucje oraz klienci indywidualni. Nasi Klienci wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć.

Dołączcie Państwo do grona naszych zadowolonych Klientów.

Aby skorzystać z naszych usług, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 662-869-662

Swoją działalnością obejmujemy największe miasta w Polsce takie jak:
 
Gdańsk 
Gdynia 
Katowice 
Kraków 
Poznań 
Sopot 
Warszawa 
Wrocław 

 

Naprawa zamków Warszawa Naprawa zamków Wrocław Naprawa zamków Gdańsk Naprawa zamków Poznań Naprawa zamków Kraków Naprawa zamków Katowice Naprawa zamków ŁódźNaprawa zamków LublinNaprawa zamków województwo Śląskie Naprawa zamków Toruń Naprawa zamków Bydgoszcz Naprawa zamków Sopot Naprawa zamków Gdynia