Dorabianie kluczy Gdańsk

Poszukujesz firmy zajmującej się dorabianiem kluczy w mieście Gdańsk? Zapoznaj się z naszą ofertą! Posiadamy wieloletnie, bogate doświadczenie w zakresie tworzenia duplikatów kluczy mieszkaniowych, a także kluczy do skrzynek pocztowych, bram garażowych czy szafek. Obsługujemy również klientów firmowych. Zlecenia wykonujemy z najwyższej jakości materiałów, dbając o krótki termin ich realizacji. Zapraszamy do naszego sklepu na ul. Gałczyńskiego 20, 80-524 Gdańsk

Dorabianie kluczy Gdańsk – skorzystaj z naszej oferty

Nasza firma – Pogotowie zamkowe – specjalizuje się w dorabianiu kluczy każdego rodzaju. Najczęściej klienci zwracają się do nas, aby uzyskać dodatkowe klucze do mieszkania, domu bądź biura. Wśród producentów zamków, do których możemy przygotować duplikat kluczy, znajdują się m.in. Gerda, Dierre, Mottura, Keso, Salto, Ikon, Lob, Evva. Ślusarze z naszej firmy poradzą sobie również z dorobieniem kluczy do:

  • skrzynek pocztowych,
  • szafek,
  • bram garażowych,
  • kłódek,
  • zamków w drzwiach wewnętrznych,
  • innych zamków.

Oferujemy dorobienie kluczy zarówno na podstawie ich oryginału, jak i samego zamka. Możemy przygotować zarówno standardowe klucze mieszkaniowe, jak i wykonać nietypowe zlecenia np. kluczy zabytkowych bądź kluczy, które nie są powszechnie stosowane.

Sprawdź naszą ofertę, kontaktując się z nami pod numerem telefonu: (58) 573-11-25

Profesjonalne i sprawne dorabianie kluczy w Gdańsku

Decydując się na powierzenie przygotowania duplikatu kluczy ślusarzowi, warto wybrać się w sprawdzone miejsce. Jest nim punkt Pogotowia zamkowego, czyli firmy cieszącej się zaufaniem tysięcy klientów prywatnych i biznesowych. Od ponad 30 lat działamy na rynku, a wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować wysokie standardy obsługi. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz jego sprawne wykonanie.

Dbamy o to, aby klucze były dorabiane z wysokiej jakości materiałów oraz wiernie odwzorowane, zgodnie z przekazanym nam pierwowzorem. W naszym zespole pracują wykwalifikowani ślusarze, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Ze względu na stałe doszkalanie potrafią poradzić sobie zarówno z klasycznymi kluczami do zamków, jak i z najnowocześniejszymi rozwiązaniami. Sprostają nie tylko dorobieniu duplikatu na podstawie oryginału, lecz również na podstawie samego zamka.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat usługi dorabiania kluczy w Gdańsku: (58) 573-11-25

Kompleksowe usługi ślusarskie

Usługę dorabiania kluczy staramy się zrealizować tak szybko, jak to możliwe. W przypadku prostych egzemplarzy kluczy zazwyczaj możemy wykonać duplikat nawet od ręki. Z kolei dla bardziej skomplikowanych zleceń np. nietypowych kluczy wyznaczamy najkrótszy możliwy termin ich realizacji. Współpracując z nami nie musisz długo czekać na kopię swojego klucza!

Dorabianie kluczy Gdańsk – zapraszamy do skorzystania z naszych usług: (58) 573-11-25

Oprócz dorabiania kluczy możesz nam również powierzyć inne usługi ślusarskie, takie jak naprawa zamków, serwis zamków, montaż i wymiana zamków, awaryjne otwieranie drzwi oraz awaryjne otwieranie samochodów.