Sklep stacjonarny z zamkami Katowice 32 411 01 40

Sklep z zamkami do drzwi Katowice
Skuteczne zabezpieczenie drzwi to podstawa ochrony mienia i poczucia bezpieczeństwa. Poza szerokim wachlarzem usług ślusarskich i sprzedażą zabezpieczeń w sklepach internetowych proponujemy także skorzystanie z oferty sklepu stacjonarnego z zamkami w Katowicach.

Sklep z zamkami do drzwi Katowice ul.Morcinka 11-13, oferujemy bogaty wybór produktów przeznaczonych do zabezpieczenia zarówno obiektów mieszkalnych typu domy czy mieszkania, jak i tych, które mogą być z powodzeniem wykorzystane w budynkach o charakterze usługowym, przemysłowym czy użyteczności publicznej. Naszymi klientami są osoby indywidualne, firmy i instytucje.

Szeroka oferta produktów
zamek do drzwi Keso Wkladka Gerda Rim Zamek do drzwi Dierre elektrozaczepy effeff zamek do drzwi Ikonwkladka do drzwi Evvazamek wpuszczany MotturaElektroniczne zamki do drzwi Salto

Gdzie kupić zamek lub zamówić wkładkę do drzwi?

kup wkładke

Wkładkę można kupić u nas w sklepie internetowym (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

W naszym sklepie stacjonarnym: pon.- pt., 09:00 – 17:00:

32 411-01-40

Ul. Morcinka 11-13, 40-124 Katowice.

Sklepy z wkładkami Gerda Rim

Zakup antywłamaniowych zamków do drzwi w tym KESO RIM 6000 S lub zamówienie usługi wymiany zamka jest możliwy bezpośrednio u naszego technika.

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat zamków do drzwi? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy: 6:00 – 24:00:
662-869-66
2

Dlaczego warto kupować zabezpieczenia u nas?

Sklep w Katowicach to miejsce oferujące produkty wysokiej jakości. Ta specjalistyczna placówka proponuje klientom jedynie bezpieczne i sprawdzone zamki do drzwi. U nas znajdziesz produkty charakteryzujące się wyższą jakością, niż te dostępne w marketach budowlanych. Co więcej, dzięki specjalistycznej wiedzy, w naszej ofercie gromadzimy jedynie te mechanizmy, które sprawdziły się w użytkowaniu. Posiadamy największy wybór zamków i okuć antywłamaniowych do drzwi.

Dla wszystkich mamy wysokiej jakości zabezpieczenia w postaci:

•             zamków do drzwi;
•             wkładek wymiennych do zamków;
•             klamek;
•             okuć antywłamaniowych;
•             okuć budowlanych;
•             zabezpieczeń antywłamaniowych w postaci alarmów antywłamaniowych, kamer, urządzeń kontroli dostępu, sejfów, zamków do okien i balkonów.

Prowadzimy sprzedaż zamków renomowanych marek, m.in.: Keso, Gerda, Mottura, Ikon, SimonsVoss, Salto, EffEff czy AssaAbloy.

 

wkladki do zamkow
zabezpieczenia do okien i drzwi

zamki wpuszczane
sejfy
alarmy i CCTV

Dlaczego warto kupować w sklepie stacjonarnym?

Przychodząc do prowadzonego przez naszą firmę sklepu w Katowicach otrzymujesz możliwość rozmowy z doświadczonym ślusarzem, który nie tylko przedstawi Ci zalety różnorodnych rozwiązań, ale także zaproponuje zamki i inne zabezpieczenia optymalnie dopasowane do Twoich indywidualnych oczekiwań. Co więcej, w sklepie możesz zamówić usługę polegającą na montażu lub wymianie zamków pod wskazanym przez Ciebie adresem.

Zachęcamy do osobistego odwiedzenia naszego sklepu w Katowicach. Polecamy także kontakt telefoniczny – 662 869 662. Zapraszamy!

Zapraszamy do naszych punktów w innych miastach:

Sklep z zamkami Poznań
Sklep z zamkami Wrocław
Sklep z zamkami Warszawa
Sklep z zamkami Kraków
Sklep z zamkami Gdańsk

Pogotowie zamkowe Katowice
Awaryjne otwieranie samochodu Katowice
Awaryjne otwieranie mieszkań Katowice
Montaż i wymiana zamków Katowice
Naprawa zamków Katowice
Ślusarz Katowice