ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
Gdańsk     •     Gdynia     •     Sopot          Katowice     •     Kraków          Poznań          Warszawa          Wrocław          Łódź     •     inne

Sklep stacjonarny z zamkami Katowice

Stacjonarny sklep z zamkami KatowiceSkuteczne zabezpieczenie drzwi to podstawa ochrony mienia i poczucia bezpieczeństwa. Poza szerokim wachlarzem usług ślusarskich i sprzedażą zabezpieczeń w sklepach internetowych proponujemy także skorzystanie z oferty sklepu stacjonarnego z zamkami w Katowicach.

Szeroka oferta produktów

W stacjonarnym sklepie w Katowicach przy ulicy Morcinka 11-13, oferujemy bogaty wybór produktów przeznaczonych do zabezpieczenia zarówno obiektów mieszkalnych typu domy czy mieszkania, jak i tych, które mogą być z powodzeniem wykorzystane w budynkach o charakterze usługowym, przemysłowym czy użyteczności publicznej. Naszymi klientami są osoby indywidualne, firmy i instytucje.

Dla wszystkich mamy wysokiej jakości zabezpieczenia w postaci:

•             zamków do drzwi;
•             wkładek wymiennych do zamków;
•             klamek;
•             okuć antywłamaniowych;
•             okuć budowlanych;
•             zabezpieczeń antywłamaniowych w postaci alarmów
antywłamaniowych, kamer, urządzeń kontroli dostępu, sejfów, zamków do okien i balkonów.

Prowadzimy sprzedaż zamków renomowanych marek, m.in.: Keso, Gerda, Mottura, Ikon, SimonsVess, Salto, EffEff czy AssaAbloy.

Dlaczego warto kupować zabezpieczenia u nas?

Sklep w Katowicach to miejsce oferujące produkty wysokiej jakości. Ta specjalistyczna placówka proponuje klientom jedynie bezpieczne i sprawdzone zamki do drzwi. U nas znajdziesz produkty charakteryzujące się wyższą jakością, niż te dostępne w marketach budowlanych. Co więcej, dzięki specjalistycznej wiedzy, w naszej ofercie gromadzimy jedynie te mechanizmy, które sprawdziły się w użytkowaniu. Posiadamy największy wybór zamków i okuć antywłamaniowych do drzwi.

Dlaczego warto kupować w sklepie stacjonarnym?

Przychodząc do prowadzonego przez naszą firmę sklepu w Katowicach otrzymujesz możliwość rozmowy z doświadczonym ślusarzem, który nie tylko przedstawi Ci zalety różnorodnych rozwiązań, ale także zaproponuje zamki i inne zabezpieczenia optymalnie dopasowane do Twoich indywidualnych oczekiwań. Co więcej, w sklepie możesz zamówić usługę polegającą na montażu lub wymianie zamków pod wskazanym przez Ciebie adresem.

Zachęcamy do osobistego odwiedzenia naszego sklepu w Katowicach. Polecamy także kontakt telefoniczny – 662 869 662. Zapraszamy!

Zapraszamy do naszych punktów w innych miastach:

Sklep z zamkami Poznań
Sklep z zamkami Wrocław
Sklep z zamkami Warszawa
Sklep z zamkami Kraków
Sklep z zamkami Gdańsk