Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań Brwinów 500-700-776

Awaryjne otwieranie mieszkan Brwinow

Awaryjne otwieranie drzwi w Brwinowie

Jeśli zatrzasną się drzwi do mieszkania albo zgubią Państwo klucze, konieczna jest pomoc doświadczonego ślusarza, który awaryjnie otworzy mieszkanie.

Ślusarze z Pogotowia zamkowego, które działa w Brwinowie, błyskawicznie przyjadą na miejsce zdarzenia, gdzie błyskawicznie wykonają awaryjne otwieranie mieszkań. Jest to usługa, która jest przez nas traktowana priorytetowo.

Samodzielne próby otwarcia zatrzaśniętych drzwi nie są dobrym pomysłem, gdyż na ogół skutkują całkowitym zniszczeniem zamków. Awaryjne otwarcie drzwi, które wykona doświadczony ślusarz, nie spowoduje dodatkowych strat. Zatrudnieni w Pogotowiu zamkowym w Brwinowie ślusarze są wyposażeni w specjalistyczne narzędzia ślusarskie, zatem sprawnie otworzą także nowoczesne zamki antywłamaniowe czy specjalistyczne.

Poradzimy sobie z każdym zamkiem

Pogotowie zamkowe realizuje nie tylko awaryjne otwieranie mieszkań.  W naszej ofercie znajduje się także awaryjne otwieranie samochodów. Jest to usługa szczególnie ceniona przez kierowców, którym zdarza się zatrzasnąć pojazd z kluczami w środku.

Zatrudnieni w naszej firmie ślusarze otwierają wszystkie modele zamków, nawet takie, z którymi nie poradziły sobie inne firmy. Mamy doświadczenie w pracy z wszelkimi mechanizmami, a nasi pracownicy na bieżąco aktualizują swoje umiejętności. Jesteśmy przygotowani do obsługi zarówno tradycyjnych zamków nawierzchniowych czy wpuszczanych, jak i nowoczesnych zamków elektronicznych i szyfrowych. Sprawnie poradzimy sobie także z zamkami antywłamaniowymi różnych marek.

Przy każdym wezwaniu do awaryjnego otwierania mieszkań błyskawicznie wysyłamy naszych ślusarzy na miejsce zdarzenia. Awaryjne otwieranie drzwi to usługa traktowana priorytetowo!

Tradycyjne usługi ślusarskie – zleć specjalistom

Także w przypadku, gdy zamek wymaga naprawy warto zwrócić się o pomoc do pracowników Pogotowia zamkowego w Brwinowie. W ramach usług wykonujemy także serwis zamków. To coraz popularniejsza usługa, która polega na systematycznej konserwacji mechanizmów w celu zachowania ich skutecznej pracy. Polecamy szczególnie serwis zamków Dierre i Gerda – modeli najbardziej popularnych w Polsce.

Wykonujemy również montaż i wymianę zamków oraz doradzamy w zakresie dostosowania mechanizmów do potrzeb konkretnych lokalizacji. Prowadzimy także sprzedaż zamków, które można zakupić bezpośrednio u naszych ślusarzy.

Pogotowie czynne całą dobę

Pogotowie zamkowe z Brwinowa jest czynne 24 godziny na dobę. Usługi ślusarskie świadczymy przez 7 dni w tygodniu, w niedziele oraz dni świąteczne. Nasi pracownicy pełnią stały dyżur pod telefonem. Zachęcamy do kontaktu – tel. 500-700-776.