Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań Kraków Grzegórzki

Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań Kraków GrzegórzkiAwaryjne otwieranie drzwi to usługa, która wykonywana jest w przypadku zatrzaśnięcia przez Klienta kluczy wewnątrz pomieszczenia lub samoistnego zablokowania się zamka. Awaryjne otwieranie mieszkań i drzwi do innych pomieszczeń wykonujemy przy użyciu odpowiednich narzędzi, dzięki czemu usługa ta zawsze przebiega bezinwazyjnie, nie narażając Klienta na jakiekolwiek szkody związane z naszą działalnością.
Otwieranie zamków jest pracą, którą wykonujemy wielokrotnie każdego dnia na terenie dzielnicy Krakowa – Grzegórzki.
 
Fachowe usługi
Jesteśmy fachowcami w branży ślusarskiej. Posiadamy 20- letnie doświadczenie, co widoczne jest w wykonywanej przez nas pracy. Każdy ślusarz zatrudniony w krakowskim Pogotowiu zamkowym posiada odpowiednie kwalifikacje oraz umiejętności zawodowe, dzięki którym każde zlecenie wykonywane jest na najwyższym poziomie.
Każdego dnia zajmujemy się awaryjnym otwieranie samochodów. Tak jak w przypadku powyższej usługi zawsze przebiega ono bezinwazyjnie. Jesteśmy niezawodni w usługach montażu zamków oraz wymiany zamków. Od jakości wykonania tych prac zależy Państwa bezpieczeństwo, dlatego warto zlecić je fachowcom posiadającym wiedzę na temat wielu systemów antywłamaniowych.
Naprawa zamków to kolejna z naszych specjalności. Dzięki ciągłemu zdobywaniu nowej wiedzy posiadamy informacje na temat najnowszych mechanizmów wykorzystywanych przy produkcji zamków oraz metod i technik ich naprawy. Dlatego jesteśmy w stanie naprawić każdy zamek.
Prowadzimy serwis zamków Dierre i serwis zamków Gerda. Systemy antywłamaniowe tych producentów uważane są za najlepsze na polskim rynku. Świadczą o tym posiadane przez nie certyfikaty i atesty potwierdzające wykorzystanie w ich produkcji dobrych jakościowo materiałów. To gwarantuje bezpieczeństwo i zadowolenie z ich użytkowania na wiele kolejnych lat.
 
24 h/dobę
Jesteśmy dostępni całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. Dodatkowo, jako jedni z nielicznych w branży dyżurujemy także we wszystkie święta.
Pogotowie zamkowe Kraków – Grzegórzki poleca się! Telefon 662-869-662

Nie tylko zajmujemy się awaryjnym otwieraniem mieszkań

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Inne usługi świadczone w Krakowie:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie Samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat awaryjnego otwierania samochodu? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Pogotowie zamkowe Kraków Grzegórzki
Awaryjne otwieranie samochodu Kraków Grzegórzki
Awaryjne otwieranie mieszkań Kraków Grzegórzki
Montaż i wymiana zamków Kraków Grzegórzki
Naprawa zamków Kraków Grzegórzki
Ślusarz Kraków Grzegórzki