Awaryjne otwieranie samochodów Katowice Ligota

Awaryjne otwieranie samochodów Katowice LigotaZapewne wielu kierowcom zdarzyło się zatrzasnąć klucze w pojeździe lub po prostu je zgubić. Co zrobić w takim przypadku? Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest wezwanie specjalisty z Pogotowia zamkowego Katowice Ligota. Nasi fachowcy każdego dnia zajmują się awaryjnym otwieraniem samochodów. Na czym polega ta usługa? Na precyzyjnym otwarciu auta, bez użycia kluczy, a co ważniejsze w sposób bezinwazyjny, czyli nie narażając właściciela pojazdu na jakiekolwiek szkody. Awaryjne otwieranie aut zlecone katowickiemu Pogotowiu ślusarskiemu zawsze zostanie wykonane sprawnie i profesjonalnie!

Powyższa usługa nie jest jedyną propozycją naszej firmy. Chcemy zaoferować Państwu także usługę awaryjnego otwierania mieszkań. Katowickie Pogotowie zamkowe działające na terenie dzielnicy Ligota prowadzi serwis zamków Dierre i serwis zamków Gerda; zajmujemy się konserwacją oraz reparacją najlepszych systemów antywłamaniowych dostępnych na polskim rynku!
To wciąż nie koniec wykonywanych przez nas każdego dnia usług ślusarskich. Nasi Klienci wzywają nas także do montażu zamków oraz wymiany zamków. Codziennie zajmujemy się również naprawą zamków.

Zapraszamy!
Telefon: 662-869-662
Czynne: przez 7 dni w tygodniu

Kompleksowe obsługa ślusarska w Katowicach

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Katowice ul. Morcinka 11
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy: 6:00 – 24:00:

662-869-662

 

Ślusarz Katowice Ligota
Awaryjne otwieranie samochodu Katowice Ligota
Awaryjne otwieranie mieszkań Katowice Ligota
Montaż i wymiana zamków Katowice Ligota
Naprawa zamków Katowice Ligota
Pogotowie zamkowe Katowice Ligota