Awaryjne otwieranie samochodów Warszawa Ursynów

Awaryjne otwieranie samochodów Warszawa UrsynówJak otworzyć zatrzaśnięte auto?

Zatrzasnąć drzwi od samochodu nie jest trudno – wystarczy chwilka nieuwagi, zamyślenie czy roztargnienie i … kluczyki zostają na siedzeniu, a drzwi nie można otworzyć. Nie ma problemu, kiedy można szybko dostać się do kluczyków zapasowych, bo na wszelki wypadek nosi się je w torebce albo trzyma w wiadomym miejscu w domu, a drzwi zatrzasnęło się w przydomowym garażu. Co jednak, kiedy na nieszczęście stało się to w centrum miasta, przy galerii handlowej, albo poza miejscem zamieszkania? Wtedy warto szybko dzwonić po Pogotowie zamkowe! Nie czekaj, aż złodziej włamie Ci się do samochodu, tylko dzwoń po doświadczonego ślusarza, którzy sprawnie wykona awaryjne otwieranie auta!

Postaw na doświadczenie i umiejętności!

Awaryjne otwieranie samochodu to nie jest prosta sprawa. Wymaga nie tylko dużych umiejętności, ale także wiedzy, doświadczenia oraz odpowiedniego sprzętu! Nie powierzaj nigdy swojego pojazdu osobom, do których nie masz zaufania – nie każdy ślusarz potrafi wykonać taką usługę bezinwazyjnie!
Zatrudnieni w Pogotowiu zamkowym na Ursynowie ślusarze przechodzą przez system szkoleń, który uczy wszelkich technik otwierania zatrzaśniętych zamków samochodowych. Co więcej, posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji tego typu zleceń – awaryjne otwieranie aut to nasza specjalność! Powierzając naszym fachowcom swoje auto możesz być pewien, że nie porysują oni karoserii, nie pogniotą blach, nie uszkodzą innych części, ani nie zbiją szyb.

Kompleksowe obsługa ślusarska w Warszawie

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Warszawa Al. Jerozolimskie 214
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 – 16:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy 6:00 – 24:00:
662-869-662

Masz problem? – Zadzwoń!

Pogotowie zamkowe na Ursynowie świadczy usługi ślusarskie 7 dni w tygodniu: 6:00 – 24:00 przez cały rok. Szczególnie takie zlecenia, jak awaryjne otwieranie samochodów zawsze wykonujemy priorytetowo!

Zadzwoń – tel. 662-869-662, kiedy tylko będziesz miał problem! Otworzymy każde auto – od malucha po porsche czy ferrari. Przed nami żaden zamek nie ma tajemnic!

Inne usługi świadczone przez ABC Zabezpieczeń w dzielnicy Ursynów to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Ślusarstwo

Pogotowie zamkowe Warszawa Ursynów
Awaryjne otwieranie samochodów Warszawa Ursynów
Awaryjne otwieranie mieszkań Warszawa Ursynów
Montaż i wymiana zamków Warszawa Ursynów
Naprawa zamków Warszawa Ursynów
Ślusarz Warszawa Ursynów