Awaryjne otwieranie

Awaryjne otwieranie zamków każdego rodzaju
Nasze pogotowie zamkowe świadczy dla Państwa szeroki zakres usług ślusarskich. Wśród nich najczęściej zamawiane jest awaryjne otwieranie zamków różnego rodzaju. Zatrudniana przez nas odpowiednio wyszkolona załoga specjalistów, potrafi poradzić sobie z zamkiem każdego typu – również tym nowoczesnym (z systemem zabezpieczeń) czy zewnętrznym.
 
Otwieranie bezinwazyjne to nasza specjalność
Dzięki nowoczesnym narzędziom i odpowiednim technikom, otwieranie biur czy innych pomieszczeń oraz samochodów dokonywane jest przez nas metodą bezinwazyjną. Oznacza to, że otwierając drzwi nie uszkadzamy ani ich powierzchni, ani samego zamka. Tym samym nie narażamy Państwa na dodatkowe koszta.
 
Szybkie i bezgłośne otwieranie mieszkań
Kradzież lub zagubienie kluczy od mieszkania, to przykry, ale dość częsty incydent. Podobnie jak zatrzaśnięcie drzwi przez nieuwagę z jednoczesnym pozostawieniem kluczy wewnątrz pomieszczenia. Wówczas należy zamówić usługę, jaką jest awaryjne otwieranie mieszkań. Zdając sobie sprawę z faktu, że takie zdarzenie może mieć miejsce również w środku nocy lub bardzo wcześnie rano, dokładamy wszelkich starań, by usługę wykonać bezinwazyjnie oraz w jak najkrótszym czasie.
 
Jak jeszcze możemy pomóc?
Nasze Pogotowie zamkowe pomaga również w innych sytuacjach, takich jak na przykład zatrzaśnięcie kluczyków od auta. Nie ma przy tym znaczenia: wiek, model czy typ posiadanego pojazdu. Awaryjne otwieranie samochodu to usługa, którą również wykonujemy stosując metodę bezinwazyjną. Stąd właściciele aut nowych czy służbowych lub reprezentacyjnych, również mogą liczyć na naszą pomoc.
 
Skontaktuj się z nami: telefon: 662-869-662
Zapraszamy!