Montaż i wymiana zamków w drzwiach Błonie 500-700-776

Montaż i wymiana zamkow Blonie

Zleć montaż zamków doświadczonym ślusarzom

Zamki drzwiowe stoją na straży bezpieczeństwa naszego domu i mieszkania. Ważne więc, aby były one najwyższej jakości, a ich montaż został przeprowadzony fachowo i profesjonalnie. Niezależnie od rodzaju drzwi oraz grubości i materiału z jakiego wykonana jest ościeżnica, dzięki naszym ślusarzom mogą mieć Państwo pewność dobrze wykonanej usługi ślusarskiej, która gwarantuje spokój i bezpieczeństwo na lata. Jesteśmy specjalistami także w naprawie zamków.

Zajmujemy się profesjonalną wymianą zamków. Jeśli poprzedni mechanizm został zniszczony, zepsuty lub po prostu się zużył zapraszamy do kontaktu z Pogotowiem zamkowym w Błoniu. Rozwiążemy problem szybko i bez komplikacji. Nasza firma zajmuje się również montażem zamków w drzwiach, które nie były w nie wcześniej wyposażone lub domontowywaniem dodatkowych zabezpieczeń.

W zakres naszych usług wchodzi montowanie zamków w drzwiach stalowych, drewnianych oraz antywłamaniowych. Ponadto pomożemy dobrać nowy zamek, który będzie najbardziej optymalny dla danych drzwi i warunków. Najczęściej kupowanymi przez naszych klientów i jednocześnie jednymi z najlepszych zamków są zamki Gerda oraz zamki Dierre. Producenci ci gwarantują najwyższą jakość swoich produktów.

Dlaczego warto zlecić nam usługi ślusarskie?

Ślusarze pracujący w Pogotowiu zamkowym w Błoniu są najlepszymi specjalistami w swoim fachu. Bogate doświadczenie zawodowe, szeroka wiedza branżowa, ponadprzeciętne umiejętności – to znaki rozpoznawcze naszych pracowników. Dzięki nim możemy zapewnić klientom świadczenie usług na najwyższym poziomie. Dodatkowo nasi ślusarze pracują wykorzystując najlepszy, nowoczesny sprzęt. Wszystkie prace wykonywane są delikatnie i zupełnie bezinwazyjnie.

Wybierz usługę, której potrzebujesz

Jesteśmy elastyczni w zakresie realizowanych prac. Szeroki ich zakres sprawia, że Pogotowie zamkowe Błonie zajmuje się nie tylko wymianą i montażem zamków, ale również realizuje wszelkie prace związane z awaryjnymi sytuacjami. W naszej ofercie znajduje się awaryjne otwieranie mieszkań. Ta usługa skierowana jest do osób, które zgubiły klucze lub zatrzasnęły drzwi mieszkania. Inną poszukiwaną przez klientów pracą jest awaryjne otwieranie samochodów.

24h/ dobę

Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów przez okrągłą dobę, siedem dni w tygodniu. Niezależnie od pory, w razie potrzeby zawsze można zlecić nam realizację montażu i wymiany zamków lub innej usługi ślusarskiej. Pogotowie zamkowe w Błoniu zaprasza do kontaktu – tel. 500-700-776.