ABC Zabezpieczeń | Montaż i wymiana zamków Kraków

Montaż i naprawa zamków Kraków 24h
 
Montaż i wymiana zamków KrakówZEPSUTY ZAMEK? NIE CZEKAJ! DZWOŃ DO POGOTOWIA ZAMKOWEGO
Zepsuł się zamek, a może tylko trzeba go naprawić? Jeśli masz jakikolwiek problem z zamkiem, zadzwoń do pogotowia zamkowego w Krakowie. Wysoko wykwalifikowani ślusarze tego pogotowia pomogą w każdej, nawet najbardziej skomplikowanej zamkowej sprawie. Przyjadą na miejsce zgłoszenia i ocenią sytuację. Jeśli zajdzie taka konieczność, wykonają montaż i wymianę zamków. Możesz być zupełnie spokojny, gdyż usługę wykonają z wielką starannością tak, aby nie uszkodzić stolarki drzwiowej.
 
Działamy tak sprawnie, ponieważ posiadamy olbrzymie, ponad 20-letnie doświadczenie w branży ślusarskiej. Znamy się na zamkach każdego typu. Wykonujemy montaż i wymianę zamków we wszystkich rodzajach drzwi – wejściowych, wewnątrz mieszkań, na klatkach schodowych, w skrzynkach pocztowych oraz w drzwiach niewielkich gabarytów, takich jak na przykład kasetki na pieniądze. Pomożemy w każdej kłopotliwej sytuacji. Dla naszych ślusarzy dobro Klienta jest najważniejsze.
 
BEZPIECZEŃSTWO KLIENTA TO WAŻNA SPRAWA
Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi Klienci chcą czuć się bezpieczni. To oczywiste. Dlatego, posiadając olbrzymie doświadczenie w zawodzie ślusarza, zatrudniani przez nas fachowcy wciąż przechodzą szkolenia podnoszące ich kwalifikacje zawodowe. Dzięki temu niezwykle solidnie i rzetelnie wykonują swoją pracę i są wiarygodnymi fachowcami, którzy radzą sobie ze wszystkimi dostępnymi na rynku modelami zamków.
 
Zawsze doradzamy  naszym Klientom, że jak tylko zauważą, iż zamontowany w ich drzwiach zamek nie pracuje tak sprawnie jak dawniej, od razu dzwonili do ślusarzy pogotowia zamkowego w Krakowie. Doświadczony ślusarz przyjedzie, dokona oględzin zamków i zdecyduje czy możliwa jest naprawa, czy też konieczny jest montaż i wymiana zamków na nowe. Po wykonanej usłudze Klient zostanie przeszkolony, a zamek będzie solidnie sprawdzony. Wszystko dla dobra oraz bezpieczeństwa życia i mienia naszych Klientów.
Zadzwoń 662-869-662.
 
DYSPOZYCYJNOŚĆ – DLA WYGODY KLIENTÓW
Pogotowie zamkowe w Krakowie pracuje przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Dla wygody naszych Klientów jesteśmy dyspozycyjni przez całą dobę. Teraz awarie zamków w środku nocy nie są żadnym problemem pod warunkiem, że znasz numer do nas 662-869-662 lub (12) 376-50-30 Zadzwoń, przyjedziemy także w niedziele i święta, profesjonalnie zajmiemy się Twoim problemem poprzez wykonanie montażu i wymiany zamków czy też przez pomoc w awaryjnym otwieraniu drzwi. W branży ślusarskiej jesteśmy najlepsi, sprawdź nas.

Inne usługi świadczone w Krakowie przez ABC Zabezpieczeń:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie Samochodów
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie