ABC Zabezpieczeń | Montaż i wymiana zamków Kraków

Potrzebna wymiana zamka w drzwiach? Zadzwoń do nas
Montaż i wymiana zamków Kraków

Zepsuł się zamek, a może tylko trzeba go naprawić? Jeśli masz jakikolwiek problem z zamkiem, zadzwoń do pogotowia zamkowego w Krakowie. Wysoko wykwalifikowani ślusarze tego pogotowia pomogą w każdej, nawet najbardziej skomplikowanej zamkowej sprawie. Przyjadą na miejsce zgłoszenia i ocenią sytuację. Jeśli zajdzie taka konieczność, wykonają montaż i wymianę zamków. Możesz być zupełnie spokojny, gdyż usługę wykonają z wielką starannością tak, aby nie uszkodzić stolarki drzwiowej.

Działamy tak sprawnie, ponieważ posiadamy olbrzymie, ponad 20-letnie doświadczenie w branży ślusarskiej. Znamy się na zamkach każdego typu. Wykonujemy montaż i wymianę zamków we wszystkich rodzajach drzwi – wejściowych, wewnątrz mieszkań, na klatkach schodowych, w skrzynkach pocztowych oraz w drzwiach niewielkich gabarytów, takich jak na przykład kasetki na pieniądze. Pomożemy w każdej kłopotliwej sytuacji. Dla naszych ślusarzy dobro Klienta jest najważniejsze.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i wymień zamek na nowy

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi Klienci chcą czuć się bezpieczni. To oczywiste. Dlatego, posiadając olbrzymie doświadczenie w zawodzie ślusarza, zatrudniani przez nas fachowcy wciąż przechodzą szkolenia podnoszące ich kwalifikacje zawodowe. Dzięki temu niezwykle solidnie i rzetelnie wykonują swoją pracę i są wiarygodnymi fachowcami, którzy radzą sobie ze wszystkimi dostępnymi na rynku modelami zamków.
 
Zawsze doradzamy  naszym Klientom, że jak tylko zauważą, iż zamontowany w ich drzwiach zamek nie pracuje tak sprawnie jak dawniej, od razu dzwonili do ślusarzy pogotowia zamkowego w Krakowie. Doświadczony ślusarz przyjedzie, dokona oględzin zamków i zdecyduje czy możliwa jest naprawa, czy też konieczny jest montaż i wymiana zamków na nowe. Po wykonanej usłudze Klient zostanie przeszkolony, a zamek będzie solidnie sprawdzony. Wszystko dla dobra oraz bezpieczeństwa życia i mienia naszych Klientów.
Zadzwoń 662-869-662.

Nie tylko zajmujemy się montażem i wymianą zamków

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat montażu i wymiany zamka w drzwiach? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Umów wymianę zamka w drzwiach na dogodny dla Ciebie termin

Pogotowie zamkowe w Krakowie pracuje przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Dla wygody naszych Klientów jesteśmy dyspozycyjni przez całą dobę. Teraz awarie zamków w środku nocy nie są żadnym problemem pod warunkiem, że znasz numer do nas 662-869-662. Zadzwoń, przyjedziemy także w niedziele i święta, profesjonalnie zajmiemy się Twoim problemem poprzez wykonanie montażu i wymiany zamków czy też przez pomoc w awaryjnym otwieraniu drzwi. W branży ślusarskiej jesteśmy najlepsi, sprawdź nas.

Pogotowie zamkowe Kraków
Awaryjne otwieranie samochodu Kraków
Awaryjne otwieranie mieszkań Kraków
Montaż i wymiana zamków Kraków
Naprawa zamków Kraków
Ślusarz Kraków