Montaż i wymiana zamków Śląsk Zabrze

Montaż i wymiana zamków Śląsk Zabrze

Montaż i wymiana zamków Śląsk ZabrzeJako ślusarze zajmujemy się podstawową usługą związaną z tym fachem – montażem i wymianą zamków. Oferujemy Państwu profesjonalne wykonanie czynności, która często potrafi przysporzyć wielu problemów.

Obecnie panuje przekonanie, że skoro zamki możemy kupić dosłownie wszędzie, to każdy z nas jest w stanie zamocować zamek tak, aby chronił nas przez wiele lat. Jednak mocowanie zamka to czynność, którą należy powierzyć profesjonaliście. Tylko dobrze dobrany zamek, odpowiednio przygotowany podkład oraz odpowiednio wykonane czynności zapewnią nam bezpieczeństwo, o które przecież dbamy, kupując kosztowne systemy zabezpieczeń.

Usługa montażu i wymiany zamków wykonywana przez nas to doskonały sposób, aby skutecznie zadbać o bezpieczeństwo naszych najbliższych. Podczas wymiany nasi ślusarze delikatnie deinstalują poprzedni mechanizm, nie uszkadzając przy tym drzwi mieszkania, które kosztowały Państwa niemałe pieniądze. Po przygotowaniu powierzchni mocują zamek trwale i solidnie tak, aby pełnił swoją funkcję przez wiele lat. Oprócz montażu, nasi ślusarze przedstawią Państwu kilka rad, w jaki sposób można przedłużyć żywotność zamka i dbać o niego, aby usługa awaryjnego otwierania zamków czy naprawy zamka była zupełnie niepotrzebna.

Montażem zamków zajmujemy się już od wielu lat. Jako profesjonalne pogotowie ślusarskie wiemy, że sam dobry zamek nie jest gwarancją bezpieczeństwa. Dopiero odpowiednio zamocowany i odpowiednio pielęgnowany przez użytkowników zapewnia spokój i bezpieczeństwo przez lata.

Kompleksowe obsługa ślusarska na Śląsku

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Katowice ul. Morcinka 11
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy
6:00 – 24:00:
662-869-662

Służymy pomocą nie tylko podczas montażu zamka, ale również podczas jego zakupu. Jeżeli nie potrafią Państwo wybrać odpowiedniego modelu, nasi ślusarze chętnie pomogą dobrać Państwu taki zamek, który idealnie sprosta nawet najwyższym wymaganiom. Wybierając zamek nasi ślusarze kierują się nie tylko potrzebami, ale także wielkością budżetu, który zamierzają Państwo przeznaczyć na wymianę zamka na nowy model.
 
Usługę montażu i wymiany zamków polecamy każdemu, kto planuje zadbać o bezpieczeństwo swojego domu już od pierwszych chwil po jego wybudowaniu. Zalecamy wymianę zamka również osobom, które zgubiły klucz do domu bądź stały się ofiarą włamania. Wymiana zamków to również dobry pomysł w momencie, gdy wyprowadza się od nas niechciany współlokator.

Zachęcamy skorzystania z usługi montażu zamków – 662-869-662

Inne usługi świadczone na terenie Zabrza to:
Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Naprawa zamków
ślusarstwo

Pogotowie zamkowe Zabrze
Awaryjne otwieranie samochodu Zabrze
Awaryjne otwieranie mieszkań Zabrze
Montaż i wymiana zamków Zabrze
Naprawa zamków Zabrze
Ślusarz Zabrze