Serwis i naprawa zamka w drzwiach domu Błonie 500-700-776

Naprawa zamkow Blonie

Skorzystaj z usługi naprawy zamków

Zamki nie są wieczne i dlatego też czasem potrzebują naprawy. Zdarza się, że zepsutego zamka nie można już naprawić i wtedy służymy naszym klientom usługą z zakresu montażu i wymiany zamków. Jednak jeśli tylko jest taka możliwość i klient sobie tego życzy, to staramy się naprawiać zepsute mechanizmy.

 

Z zakresu naprawiania zamków nie mamy sobie równych. Jesteśmy najlepszą firmą na rynku, która świadczy tego typu usługi. Często zamki potrzebują naprawy ze względu na to, że są już wysłużone i zacinają się lub chodzą mniej sprawnie, niż dotychczas. Jednak zdarza się też, że stosunkowo dość nowe mechanizmy potrzebują ręki specjalisty by ponownie zaczęły działać jak powinny. Warto w takiej sytuacji zgłosić się do Pogotowia zamkowego w Błoniu. Do każdej zleconej nam pracy podchodzimy z profesjonalizmem i największą starannością. Dodatkowo cenimy czas naszych klientów.

Naprawa zamków może być następstwem nieprawidłowego użytkowania lub samodzielnych prób otwarcia zamka, który się zatrzasnął. W takich sytuacjach zalecamy skorzystanie z usługi awaryjnego otwierania mieszkań.

 

Naprawa czy wymiana zamków?

Warto pamiętać, że najczęściej naprawa zamka jest znacznie tańsza, niż wymiana i montaż zamka zupełnie od nowa. Dlatego też, w miarę możliwości, zawsze staramy się naprawić zamek zanim zostanie on spisany na straty. Jednak jeśli mechanizm jest tak dotkliwie uszkodzony lub zużyty, że nie ma możliwości jego naprawy, to oferujemy swoje usługi również w zakresie wymiany i montażu zamka oraz fachowego doradztwa przy wyborze nowego.

 

Jak utrzymać zamek w doskonałej kondycji?

Oferujemy serwis zamków montowanych w drzwiach drewnianych, metalowych i antywłamaniowych. Polega on na systematycznej konserwacji mechanizmów i ewentualnej szybkiej wymianie zużytych części. Zaletą tej usługi jest gwarancja, że mechanizm będzie długo i bez żadnych problemów funkcjonował przez długi okres czasu.

 

Prowadzimy serwis Gerda i serwis Dierre oraz wielu innych marek, nawet mniej znanych i mniej popularnych. Żaden zamek nie stanowi dla nas problemu niezależnie od tego, czy jest to mechanizm starego typu, czy bardziej zaawansowane technologicznie, najnowocześniejszy typ zamka. Zajmujemy się zamkami nie tylko w domach i mieszkaniach prywatnych. Świadczymy również różnorodne usługi dla firm i instytucji. W razie potrzeby na nasze usługi wystawiamy fakturę.

 

Kiedy możesz skorzystać z naszych usług?

Pogotowie zamkowe w Błoniu pełni codziennie całodobowy dyżur. Zawsze możesz dzwonić do nas w razie wystąpienia nagłych, awaryjnych sytuacji. Doceniają to szczególnie kierowcy korzystający z usług awaryjnego otwierania samochodów.

 

Cieszymy się niesłabnącym zaufaniem naszych klientów i staramy się nadal jak najlepiej wykonywać naszą pracę.

Zadzwoń – tel. 500-700-776.