Serwis i naprawa zamków Gerda, Dierre, Mottura Grójec

Naprawa zamkow Grojec

Postaw na sprawdzoną firmę ślusarską

Pogotowie zamkowe w Grójcu to zespół doświadczonych ślusarzy, którzy wykonują profesjonalne usługi ślusarskie. Jesteśmy znani z wysokiej jakości prac. Polecamy szczególnie naprawę zamków, dzięki której posiadane mechanizmy odzyskają dawną skuteczność w zabezpieczaniu lokali przed włamaniem.

Naprawa zamków to jedna z wiodących usług realizowanych przez naszą firmę. Doświadczenie, wiedza i umiejętności  posiadane przez naszych ślusarzy powodują, że wszystkie tego typu prace przeprowadzamy skutecznie i szybko. Co więcej, dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu realizowane zlecenia przebiegają jeszcze sprawniej.

Jeśli w trakcie realizacji prac okaże się, że naprawa zamków jest nieuzasadniona z ekonomicznego punktu widzenia, lub niemożliwa do wykonania zaproponujemy montaż iwymianę zamków.


Serwis zamków – nowa, popularna usługa

Pogotowie zamkowe, oprócz naprawy zamków, wprowadziło do oferty serwis zamków. Usługa ta polega na systematycznej konserwacji mechanizmów, dzięki czemu mogą one funkcjonować przez wiele lat nie generując żadnych problemów.

Specjalizujemy się w serwisie zamków Gerda i serwisie zamków Dierre. Te dwie marki są najbardziej popularne w Polsce i najczęściej wykorzystywane zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych, jak i branży komercyjnej, produkcyjnej, usługowej czy do zabezpieczenia obiektów użyteczności publicznej. Wykonujemy także serwis zamków innym marek.


Usługi ślusarskie – możesz na nas polegać

Pogotowie zamkowe w Grójcu poza tradycyjnymi usługami ślusarskimi, realizuje także specjalistyczne prace. W ramach naszej oferty proponujemy awaryjne otwieranie mieszkań. Ta usługa przeznaczona jest dla osób, które zatrzasnęły drzwi w mieszkaniach, biurach, firmach itp. i nie potrafią dostać się do środka. Zazwyczaj jesteśmy wzywani w sytuacjach, kiedy klienci zapomną wziąć ze sobą klucze lub zamek odmówił posłuszeństwa i niemożliwe jest jego otwarcie.

Awaryjne otwieranie samochodów dedykowane jest klientom, którzy zatrzasnęli klucz w pojeździe. Nasi ślusarze, za pomocą specjalistycznych narzędzi, potrafią otworzyć każde auto bez uszczerbku na lakierze czy karoserii. Podczas realizowanych prac nie generują oni żadnych uszkodzeń, dzięki czemu właściciel pojazdu nie będzie zmuszony ponosić żadnych dodatkowych kosztów.


Skorzystaj z fachowej pomocy

Pracujemy przez 24 godziny na dobę – także w niedziele i święta – dlatego jesteśmy zawsze dostępni. Na realizację zleceń umawiamy się w terminach i godzinach odpowiadających klientom. Usługi Pogotowia zamkowego w Grójcu można zamawiać telefonicznie – tel. 500-700-776