Naprawa i serwis zamków drzwi mieszkań Łomianki 500-700-776

Naprawa zamkow Lomianki

Naprawimy każdy zamek

Naszym głównym zadaniem jest być wszędzie tam, gdzie potrzebują Państwo naszej pomocy w zakresie naprawy zamków. Jesteśmy zdania, że lepiej mechanizm naprawić, niż z góry zakładać wymianę zamka na nowy.

Robimy wszystko co w naszej mocy, aby realnie ocenić sytuację i realizować usługi naprawy zamków w drzwiach na jak najwyższym poziomie. Jesteśmy w stanie zająć się naprawą zarówno starych, wiekowych, jak i nowoczesnych mechanizmów. Jeśli jednak zamek zużył się i jego naprawa jest niemożliwa lub nieuzasadniona ekonomicznie zaproponujemy wymianę i montaż zamków.

W przypadku, kiedy potrzebują Państwo pomocy w wyborze nowego mechanizmu – polecamy nasze usługi. Wskażemy optymalne rozwiązania, które spełnią Państwa oczekiwania w zakresie bezpieczeństwa i komfortu użytkowania zamków.

Serwis zamków

Pogotowie zamkowe w Łomiankach specjalizuje się w naprawie zamków różnych dostępnych na rynku marek. Prowadzimy także usługi serwisowe. Ten rodzaj zleceń jest coraz popularniejszy wśród naszych Klientów – przeprowadzona w sposób profesjonalny konserwacja mechanizmów sprawia, że działają one długo i bezawaryjnie przez lata. Wykonujemy serwis zamków Gerda, które cieszą się niemalejącym zaufaniem wśród klientów. Ponadto zajmujemy się serwisem zamków Dierre, które mimo, że mniej znane, cenione są za wysoką odpornością na włamania.

Pogotowie zamkowe Łomianki zawsze w gotowości

Pogotowie zamkowe w Łomiankach to grupa fachowców cenionych za solidność i staranność wykonywanych usług. Wiedza, umiejętności i posiadane narzędzia pozwalają nam na realizację szerokiego wachlarza usług ślusarskich, w tym także prac związanych z awaryjnymi sytuacjami.

Pogotowie zamkowe w Łomiankach zgromadziło profesjonalistów z najwyższej półki specjalizujących się w awaryjnym otwieraniu mieszkań i domów. Usługa ta dedykowana jest Klientom, którym zdarza się zatrzasnąć drzwi w mieszkaniu bądź zapomnieć wziąć ze sobą klucze. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży ślusarskiej jest także gwarantem skuteczności wykonywanego przez nas awaryjnego otwierania samochodów. Obie te usługi przeprowadzamy szybko i bezinwazyjnie.

Czekamy na państwa telefon

Pogotowie zamkowe w Łomiankach jest do dyspozycji Klientów przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. W przypadku tradycyjnych prac ślusarskich typu naprawa zamków czy montaż i wymiana zamków zawsze jesteśmy elastyczni i gotowi dostosować terminy i godziny pracy do możliwości i potrzeb Klientów. W przypadku zleceń awaryjnych na miejscu zdarzenia zjawiamy się zaraz po zgłoszeniu telefonicznym.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zachęcamy do kontaktu – tel. 500-700-776.