Naprawa zamków Warszawa Wesoła

Naprawa zamków Warszawa WesołaGdy zamek w drzwiach Twojego domu uległ uszkodzeniu, nie musisz mierzyć się z tym problemem samodzielnie. W warszawskiej dzielnicy Wesoła działa bowiem Pogotowie ślusarskie, które wykona naprawę zamków szybko, sprawnie, precyzyjnie, a mechanizm zamkowy będzie służył bezawaryjnie przez następne lata.

Zajmujemy się serwisem zamków od ponad dwudziestu lat, zatem doskonale znamy się na wszelkich rodzajach mechanizmów zamkowych. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych ślusarzy, którzy znają wszelkie tajniki swojego zawodu. W każde zlecenie wkładają wiele wysiłku i zapału, realizując je z najwyższą starannością.

Podejmiemy się naprawiania zamków popularnych producentów takich jak Dierre, Gerda, Mottura, Ikon, jak również mniej znanych. Jeśli posiadasz niestandardowy zamek, potrzebujesz jego reperacji i nie wiesz, komu powinieneś powierzyć to odpowiedzialne zadanie – zgłoś się do nas! Jesteśmy specjalistami od wszelkich nietypowych zleceń!

Kompleksowe obsługa ślusarska w Warszawie

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Warszawa Al. Jerozolimskie 214
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 – 16:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

W trosce o bezpieczeństwo klientów po każdej usłudze ślusarskiej sprawdzamy, czy zamki działają w należyty sposób i instruujemy klienta, jak należy o nie dbać. Zdarzają również się sytuacje, w których naprawa zamków jest niewystarczająca, aby zapewnić pełną ochronę danego domu i jego mieszkańców. Zamek może być bowiem mocno zużyty i uszkodzony, a jego naprawa nie przyniosłaby pożądanego efektu. W takich okolicznościach nasz ślusarz na pewno doradzi Państwu wymianę zamka na nowy, którą to usługę będzie mógł wykonać od razu, bez konieczności umawiania kolejnej wizyty. Dzięki skorzystaniu z naszych usług nie muszą Państwo wybierać się do sklepu w celu zakupu zamka, bowiem każdy z naszych pracowników jest wyposażony w mechanizmy zamkowe, spośród których wspólnie wybierzecie odpowiednie do modelu drzwi i Waszych oczekiwań. Wybór Pogotowia ślusarskiego Warszawa Wesoła to wybór najbardziej komfortowego rozwiązania ślusarskiego dostępnego na rynku!

Naszą działalność prowadzimy w całodobowym trybie, zatem jeśli skorzystanie z pomocy ślusarza stanie się koniecznością o północy bądź w dzień świąteczny, nie wahaj się i wybierz numer na naszą infolinię: 662-869-662

Inne usługi świadczone przez ABC Zabezpieczeń w Wesołej to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Usługi ślusarskie

Pogotowie zamkowe Warszawa Wesoła
Awaryjne otwieranie samochodu Warszawa Wesoła
Awaryjne otwieranie mieszkań Warszawa Wesoła
Montaż i wymiana zamków Warszawa Wesoła
Naprawa zamków Warszawa Wesoła
Ślusarz Warszawa Wesoła