Naprawa zamków Warszawa Wilanów

Naprawa zamkow Warszawa WilanowZajmujemy się profesjonalną naprawą zamków. Zdarza się, że zamek potrzebuje niewielkiej reparacji, wówczas zjawiamy się my – ślusarze z pogotowia zamkowego w Wilanowie. Sprawdzamy mechanizm działania zamka i decydujemy, czy konieczny jest montaż i wymiana zamków czy jedynie naprawa zamków.

Znamy się na wszystkich typach mechanizmów  dostępnych na rynku. Doskonale orientujemy się w systemach drzwiowych, dlatego możecie nam zaufać. Przede wszystkim dbamy o Wasze bezpieczeństwo. Jeśli zauważycie, że posiadany przez Was zamek nie działa tak sprawnie jak kiedyś, zadzwońcie po nas. Przyjedziemy, by sprawdzić Wasz system drzwiowy. Jeśli będzie możliwa naprawa zamków, wykonamy ją starannie i sprawnie.
Dodatkowo, przeszkolimy Klientów w jaki sposób dbać o zamek, aby mógł działać bez awarii przez długi czas. Wskażemy również metody konserwacji zamków. Wszystko w  trosce o dobro Klienta.

Pracujemy tylko na najwyższej jakości nowoczesnym sprzęcie. Zapewnia on komfort pracy oraz bezinwazyjne wykonanie zlecenia. Tak naprawimy zamek, że będzie działał jak nowy. Warto sprawdzić umiejętności i precyzję naszych ślusarzy.

Kompleksowe obsługa ślusarska w Warszawie

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Warszawa Al. Jerozolimskie 214
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 – 16:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy 6:00 – 24:00:
662-869-662

Dyspozycyjność to nasza dewiza

Awarie zamków zdarzają się zawsze w najmniej oczekiwanych momentach naszego życia. Dlatego zdecydowaliśmy, że będziemy dyspozycyjni dla naszych Klientów przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, także we wszystkie niedziele i święta. Pomagamy szybko, sprawnie i bezinwazyjnie. Dbamy o własność naszych Klientów. Tak wymieniamy zamki, że na stolarce drzwiowej nie pozostaje najmniejszy ślad naszej interwencji. To ważne, aby praca została wykonana skrupulatnie, dokładnie i z najwyższą starannością. Polecamy się teraz także mieszkańcom Wilanowa.

Telefon, który czynny jest przez cały rok: 662-869-662 teraz jest także do Państwa dyspozycji. Zaufało nam już wielu Klientów z różnych miast Polski. Sprawdźcie nas, jesteśmy najlepsi i najskuteczniejsi!

Inne usługi świadczone przez ABC Zabezpieczeń w dzielnicy Wilanów to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Ślusarstwo

Pogotowie zamkowe Warszawa Wilanów
Awaryjne otwieranie samochodów Warszawa Wilanów
Awaryjne otwieranie mieszkań Warszawa Wilanów
Montaż i wymiana zamków Warszawa Wilanów
Naprawa zamków Warszawa Wilanów
Ślusarz Warszawa Wilanów