ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
Gdańsk     •     Gdynia     •     Sopot          Katowice     •     Kraków          Poznań          Warszawa          Wrocław          Łódź     •     inne

Usługi ślusarskie Gdynia

Pogotowie zamkowe Gdynia
Awaryjne otwieranie samochodu Gdynia
Awaryjne otwieranie mieszkań Gdynia
Montaż i wymiana zamków Gdynia
Naprawa zamków Gdynia
Ślusarz Gdynia

Usługi ślusarskie GdyniaUsługi ślusarskie – pomoc przy nagłych wypadkach

Pogotowie ślusarskie Gdynia to niezastąpiony ekspert w przypadku, gdy niezbędny w Twoim życiu okaże się ślusarz. Realizujemy każde zlecenia, które dotyczą naprawy zamków i usług ślusarskich.
Jesteśmy doświadczonymi ślusarzami, dla których montaż i wymiana zamków to chleb powszedni. Żaden zamek nie jest nam straszny i nie ma takiego mechanizmu, którego nie dalibyśmy rady otworzyć bądź naprawić. Dzięki naszemu profesjonalizmowi i długoletniemu doświadczeniu, prowadzone przez nas pogotowie jest najbardziej oczywistym ratunkiem w sytuacji, gdy drzwi stawiają  opór.
 
Zatrudniamy jedynie doświadczonych fachowców, którym żadne zadanie ślusarskie nie sprawi kłopotu, czy będzie chodziło o awaryjne otwieranie mieszkań, czy awaryjne otwieranie samochodów oraz innych obiektów, które posiadają drzwi.
Ciągle bierzemy udział w szkoleniach, jesteśmy na bieżąco z obecnymi systemami zamkowymi i żywo interesujemy się wszystkim, co dzieje się w branży zamkowej.
 
Pomożemy przy awaryjnym otwieraniu mieszkań, gdy zamek odmówi posłuszeństwa i zablokuje nam dostęp do własnego domu. Dzięki pogotowiu zamkowemu w Gdyni będą Państwo mogli w ciągu kilku chwil otworzyć swoje mieszkanie, dzięki czemu nie będą musieli się Państwo stresować brakiem możliwości dostania się do własnego domu.
 
Jeśli podczas urlopu w Gdyni przytrafi się Państwu niespodziewana awaria zamka samochodowego i nie będą Państwo mogli dostać się do jego środka, ślusarze z pogotowania zamkowego zjawią się w kilka chwil po przyjęciu zlecenia i otworzą każde auto.

Kompleksowe obsługa ślusarska w Gdyni

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Gdańsk ul. Gałczyńskiego 20
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

(58) 573-11-25

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

 
 
Pogotowie zamkowe działa:

Profesjonalnie

Jesteśmy profesjonalnym zespołem ślusarzy, którzy wciąż doszkalają swoje umiejętności zawodowe. Na rynku nasza firma istnieje od ponad 20 lat i posiada szereg sprawdzonych rozwiązań, które teraz wdrażamy podczas codziennej pracy przy zamkach. Szkolimy się dla Państwa, by być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami technicznymi branży ślusarskiej. Dzięki temu potrafimy otworzyć każdy zamek dostępny na polskim rynku. Pomagamy Klientom w trudnych sytuacjach z zamkiem. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług ślusarskich.

Całodobowo

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę, w dni powszednie, niedzielę i święta – wiemy, że to właśnie wtedy rzeczy niematerialne lubią psuć się najbardziej, więc służymy pomocą zawsze i na całym obszarze Gdyni.
Skontaktuj się z nami, gdy przydarzy Ci się awaria zamka. Polecamy się jako zespół profesjonalnych ślusarzy. Telefon do nas 662-869-662

Działamy w całym Trójmieście:

Sopot
Gdańsk